Як нейтралізувати прикмету про чорну кішку, яка перейшла вам дорогу

Культура

Не варто надавати прикметам надто великого значення. Будьте оптимістами і приваблюйте у своє життя лише позитивні моменти.

Багато забобонів віщують нещастя й біду, однак поганий прогноз не має ставати приводом для смутку. Відомі прикмети про чорних котів, що обіцяють біду, можна нейтралізувати.

Буквально кожному з нас відомо, що чорна кішка перетинає ваш шлях перед нещастям. Чекати, що неприємності переслідуватимуть вас на кожному кроці, не варто. Експерти рекомендують виконати дві прості речі: не переставати бути оптимістами і скористатися мудрими порадами наших предків. Це допоможе уникнути труднощів, які в більшості випадків люди притягують самі, починаючи думати про те, що погане обов’язково трапиться з ними найближчим часом.

1. Ви поспішаєте на роботу, вже майже запізнилися, і тут чорна кішка перебігає вам дорогу. Вашому обуренню немає меж, ви зупиняєтеся і починаєте міркувати, як би обійти раптову перешкоду і запобігти біді. Так, неприємності стануться, якщо ви вирішите обійти цілий квартал, запізнитеся та отримаєте догану. Набагато простіше виконати простий обряд — плюньте три рази через ліве плече і скажіть: «Чорна кішка дорогу перебігає, погане з собою забирає». Ось і все, що вам потрібно. Спокійно продовжуйте свій шлях і вірте, що з вами не трапиться нічого поганого.

2. Ви їдете дорогою, і знову чорна кішка мчить стрілою, перерізаючи шлях мов блискавка. Ви зупиняєтеся і шукаєте шляхи об’їзду. За вами поступово збирається затор, ви спізнюєтеся, нервуєтеся й думаєте про неприємності. Не варто йти на такі жертви. Краще киньте вслід тварині монетку зі словами: «Від біди відкуплюсь, молитвою захищусь». Прочитайте подумки «Отче наш» і спокійно рушайте далі.

3. Ви неспішно прогулюєтеся, у вас чудовий настрій і все навколо здається позитивним і безтурботним. І знову чорна кішка повільно, немов знущаючись, переходить дорогу. І ви вже не посміхаєтеся, а думаєте: «Бути біді». Аж ніяк. Подивіться на кішку і скажіть: «Із собою забирай на хвості все, що принесла. Мене біда минає, нікому не перепадає».

4. Чорна кішка підстерегла вас при виході з магазину? Або ви тільки йдете за покупками, а тварина перетнула шлях? Сміливо йдіть у магазин, купіть щось смачне і погодуйте кішку. Навіть якщо ви не знайдете це полохливе створіння, залиште корм і промовте: «Біду загодую. Добре слово й кішці приємне». За такого способу дій зустріч із чорною кішкою подарує вам удачу.

5. Вас чекає важлива справа: співбесіда, іспит, велика покупка… Ви поспішаєте, і тут чорна кішка знову дражнить вас, перебігаючи дорогу і немов натякаючи на те, що вашим планам не судилося збутися. Заспокойтеся, і цю прикмету можна обернути собі на користь. Шматочок крейди, щебеню чи навіть проста паличка вирішать вашу проблему. Намалюйте перед собою межу і промовте: «Набіло день перепишу, встигну туди, куди поспішаю. Ніхто мене не зупинить і удачу мою собі не присвоїть». Якщо вам усе ще страшно, поплюйте через ліве плече. Будьте певні, все буде в порядку і ваші плани залишаться в силі.

Як відомо, людина — творець свого щастя, тому не варто надавати прикметам надто великого значення. Будьте оптимістами і притягуйте в життя лише позитивні моменти.

ДжерелоПереглядів: 159