Як очистити пам’ять iPhone перед його продажем

Поради

Смартфони, включаючи iPhone, пропонують інструменти для такого очищення.

Перед продажем гаджетів варто очищувати їхню пам’ять, щоб гарантувати безпеку своїх даних та облікових записів. Смартфони, включаючи iPhone, пропонують інструменти для такого очищення.

Видаліть акаунти iMessage та FaceTime, для чого в налаштуваннях смартфона знайдіть секцію повідомлень та деактивуйте вимикачі iMessage. Після цього перейдіть в секцію FaceTime та деактивуйте його.

Видаліть прив’язані до смартфона годинники Apple Watch. Для цього запустіть на телефоні додаток Apple Watch та в секції “мій годинник” оберіть ваш пристрій. Тапніть на кнопку “i” та розірвіть з’єднання. Для цього потрібно ввести пароль Apple ID.

Виконайте резервне копіювання своїх даних. Це можна зробити в “хмару” Apple iCloud або локально на комп’ютер через iTunes.

Видаліть смартфон з сервісу пошуку Find My iPhone. На смартфоні вийдіть з акаунту iCloud, для чого в налаштуваннях гаджета тапніть кнопку виходу. Введіть пароль для підтвердження.

Останнім кроком скиньте налаштування смартфона до заводських, зайшовши в налаштування і в загальному розділі обравши кнопку скидання. Введіть пароль для підтвердження.

ДжерелоПереглядів: 274
banner