Як отримати шпалери Xiaomi Super Wallpapers без MIUI 12

Технології

Супершпалери MIUI 12 Super Wallpapers – це анімований погляд із космосу на три космічни об’єкти: Землю, Марс, Сатурн.

У прошивці MIUI 12 розробники з Xiaomi зосередилися на інтерфейсі, додавши низку анімацій та головну фішку – супершпалери. Опція Super Wallpaper є динамічними шпалерами і продовжує знайому користувачам Android опцію «живих» шпалер. Отримати супершпалери можна, навіть якщо на вашому смартфоні Xiaomi недоступна прошивка MIUI 12 або у вас немає смартфона Xiaomi взагалі.

Супершпалери MIUI 12 Super Wallpapers – це анімований погляд із космосу на три космічни об’єкти: Землю, Марс, Сатурн. При активації екрана відбувається поступове наближення до поверхні планети і плавне перетікання в робочий стіл смартфона.

Для роботи супершпалер потрібні такі додатки: Super Wallpaper APKGoogle Wallpaper APK. Для кожної планети доступний власний додаток Super Wallpaper APK.

Відкрийте Google Wallpapers та перейдіть у секцію «Живі шпалери». У ній повинна бути опція Xiaomi Super Wallpapers. Виберіть бажану планету та застосуйте її до екрана блокування та домашнього екрана.

xiaomi-miui-12-how-to-super-wallpapers-any-device

У деяких випадках шпалери не відтворюють анімацію. Зайдіть у налаштування смартфона та застосуйте якісь стандартні «живі» шпалери. Якщо вони працюють нормально, повторіть процес із вибором супершпалер.

ДжерелоПереглядів: 264
banner