Як перенести дані зі старого Android на новий

Поради, Технології

Перед початком відновлення даних система запитає дозволу на це на старому смартфоні.

Змінюючи Android-смартфон на новий можна перенести на нього інформацію зі старого гаджета. Google дозволяє копіювати повідомлення, список дзвінків, контакти, музику, фото, налаштування телефону, дані додатків.

Спершу зробіть резервну копію усіх даних зі старого смартфона в свій акаунт Google. Відкрийте налаштування смарфтона та перейдіть в розділ «Система», де натисніть кнопку «Резервне копіювання». Переконайтеся, що резервне копіювання у Google Drive включене. Додатково зайдіть на сторінку contacts.google.com та подивіться, чи зроблена копія адресної книги старого телефону.

Фото та відео зі старого телефону можна скопіювати в сервіс Google Photos. Якщо зберігати дані в оригінальній якості може не вистачити безкоштовних гігабайт в акаунті Google. Можна обрати опцію зберігання у пониженій якості «Висока якість» – для такого контенту Google на рахує місце.

Для запуску резервного копіювання фото відкрийте стандартний додаток «Фото» та перейдіть в додаткове меню, натиснувши кнопку з трьома горизонтальними лініями у лівому верхньому куті екрану. Тапніть «Налаштування» та виберіть «Резервне копіювання і синхронізація». Переконайтеся, що функція активна, а якість зберігання виставлена «Висока якість». Дочекайтеся завершення синхронізації даних.

Для відновлення даних на новому смартфоні вставте в нього SIM-картку зі старого телефону. При першому включенні почніть процес налаштування, підключіться до мережі Wi-Fi і увійдіть в свій акаунт Google.

Перед початком відновлення даних система запитає дозволу на це на старому смартфоні. Візьміть старий мобільник та перейдіть на ньому в налаштування. Відкрийте вкладку Google та перейдіть в розділ «Налаштування та відновлення» і оберіть «Налаштувати пристрій поруч». На екрані з’явиться перелік смартфонів поруч – оберіть потрібний і дочекайтеся встановлення з’єднання. Підтвердіть дозвіл копіювання даних та дочекайтеся завершення процесу.

ДжерелоПереглядів: 300
banner