Як перетворити смартфон Samsung на замінника настільного комп’ютера

Технології

Для використання DeX необхідно переконатися, що цей режим наявний у вашому смартфоні Samsung.

Сучасні смартфони мають достатньо потужності процесора, оперативної та флеш-пам’яті, щоб на них можна було виконувати ті ж офісні задачі, що і на звичайному комп’ютері. Таку можливість пропонують апарати Samsung, які мають спеціалізований режим DeX (Desktop eXperience). У ньому інтерфейс операційної системи стає схожим на інтерфейс настільної ОС з адаптацією під великий екран.

Для використання DeX необхідно переконатися, що цей режим наявний у вашому смартфоні Samsung. Серед сумісних прикладів останні флагмани, а також Note 8, Tab S4.

Активувати режим DeX можна, підключивши в його порт кабель USB-C, а другий кінець кабелю з портом HDMI – до телевізора чи монітора. Це може бути будь-який кабель USB-C-на-HDMI.

Смартфон Samsung одразу після підключення повинен активувати DeX та відобразити його на другому екрані.

Останні флагмани, такі як Note 20 та Galaxy S21, підтримують трансляцію DeX на телевізор по бездротовому каналу через протокол Miracast. Для запуску трансляції необхідно виконати свайп двома пальцями вниз із верхньої частини екрану, щоб викликати «Швидкі налаштування» та тапнути на кнопку DeX. Якщо в радіусі бездротового каналу виявиться сумісний з Miracast телевізор або телеприставка, вона відобразиться у списку доступних для підключення..

Свіжі планшети Samsung Galaxy можуть також запускати DeX на власному екрані. Для цього необхідно тапнути кнопку DeX у меню «Швидких налаштувань».

ДжерелоПереглядів: 231
banner