Як під час покупки вживаного авто зрозуміти, що мотор уже ремонтували

Поради

Головні ознаки слідів втручання.

Експерти розповіли про основні ознаки ремонту силового агрегату автомобіля при покупці на вторинному ринку.

Помітити сліди втручання фахівців можна на моторах будь-якого типу.

Чавунні двигуни встановлюються на багатьох транспортних засобах. Даний матеріал відрізняється підвищеною міцністю і зношується значно повільніше за алюмінієвий.

Водночас такі мотори часто піддаються перегріву, через що будь-яка несправність системи охолодження відразу ж відбивається на якості їх роботи. Крім того, циліндри в таких силових агрегатах служать до 400 тисяч кілометрів пробігу, після чого вимагають заміни.

Визначити наслідки капремонту двигуна з чавуну трохи складніше. Найголовнішою ознакою є його підозріла чистота. Під час експлуатації транспортного засобу на всіх деталях мотора з’являється нагар.

Якщо вони виглядають практично як нові, то автомобіль точно проходив капітальний ремонт. Алюмінієві силові агрегати відрізняються мінімальною вагою і стійкістю до високих температур.

Завдяки властивостям металу навіть при перегріві розширення мотора відбувається рівномірно, через що він служить довше. Про капітальний ремонт таких силових агрегатів можуть говорити характерні сліди від інструментів на місцях з’єднання деталей.

За словами фахівців, перед покупкою транспортного засобу на вторинному ринку краще відправитися на його діагностику. Досвідчені ремонтники відразу визначать реальний пробіг машини і розкажуть, скільки разів вона ремонтувалася.

ДжерелоПереглядів: 214
banner