Як підвищити приватність свого акаунту Instagram

Технології

Якщо повністю закрити свій профіль Instagram від цікавих очей сторонніх людей для вас неможливо, є кілька опцій для підвищення приватності свого акаунту.

Вимкніть архів з історіями Instagram, який ведеться автоматично. Для цього в мобільному додатку перейдіть у режим історій, натисніть на кнопку із шестернею та знайдіть пункт «Збереження». У ньому вимкніть опцію «Зберігати в архів».

Зробіть так, щоб користувачі могли коментувати, але їхні думки ніхто не бачив. Для цього на вкладці свого профілю натисніть на іконку меню з трьома горизонтальними лініями, перейдіть у «Налаштування», після чого – на вкладку «Конфіденційність». Зайдіть у «Коментарі» та обмежте список людей для коментування.

Вимкніть демонстрацію свого онлайн-статусу. Ця опція також знаходиться в налаштуваннях профілю на вкладці конфіденційність. Вимкніть у ній опцію «Показувати мережевий статус».

Створіть список особливо близьких людей для доступу до дуже приватної інформації. Для цього можна скористатися опцією «Найкращі друзі». Список можна скласти, зайшовши в налаштування режиму історій у пункті «Близькі друзі».

ДжерелоПереглядів: 344
banner