Як подати заявку на участь у відборі до збірної України Invictus Games 2023

Спорт

Міністерство у справах ветеранів України запрошує військовослужбовців і ветеранів війни до участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених»! Посильте національну збірну та представте Україну на Invictus Games у Дюссельдорфі.

Подати заявку, інформує Урядовий портал, можна у декілька простих кроків на платформі.

Останній день прийому заявок на участь у відборі – 14 березня.

Щоб подати заявку необхідно авторизуватись за допомогою КЕП або через BankID чи додаток «Дія». Заповнення аплікаційної форми займе не більше 5 хвилин: вам необхідно вказати свої ідентифікаційні і контактні дані, обрати вид спорту, вказати свої фізичні характеристики (такі як вага та домінуюча рука) і розмір одягу, щоб ми підготували для вас спортивну форму.

Також необхідно додати до заявки:

● висновок ВЛК, МСЕК або інші первинні документи, що засвідчують поранення/травму/хворобу внаслідок бойових дій;

● довідку від лікаря спортивної медицини (аби впевнитись, що заняття обраним вами видом спорту не нанесуть шкоди здоров’ю). Докладно про те, де можна отримати довідку, читайте тут.

.● військовослужбовці також додають довідку про те, що вони проходять військову службу (будь-який документ про проходження служби у військовій частині).

Участь у відборі можуть взяти особи, які отримали поранення/травму/хворобу під час або внаслідок виконання службових обов’язків у районі бойових дій:

● військовослужбовці;

● ветерани війни;

● особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту;

● особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах;

Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і наші фахівці вам допоможуть.

ДжерелоПереглядів: 495
banner