Як пофарбувати автомобільні диски, не знімаючи і не забруднивши гуму

Поради, Технології

Нічого складного — дешево та якісно.

Диски на колесах здатні втрачати свій зовнішній вигляд. При експлуатації автомобіля в зимовий період на них нерідко з’являється іржа. Відповідно вони вимагають фарбування, яке можна провести простим і швидким способом. У даному разі гуму знімати з диска не потрібно, обклеювати скотчем і газетою теж нічого не треба.

Спочатку потрібно диски зняти з машини — все разом або по черзі, кому як зручно. За допомогою наждачки прибираються нерівності і сліди корозії. Зачищати все потрібно максимально ретельно. Щоб іржі не залишилося. В ідеалі підійде середньої градації наждачний папір (400-600). Але можна спочатку обробити дискову поверхню і великою наждачкою (150-200), а потім ще раз, середньою і наостанок дрібною (1000).

Після того, як поверхня буде чистою і рівною, її необхідно знежирити. Для цієї мети знадобиться бензин, розчинник або спецсклад. Знемаснювальна рідина наноситься на ганчірку або шматок тканини, а потім обробляється підготовлювана під фарбування поверхня.

Тепер потрібно взяти звичайні гральні карти, які вставляються між гумою і безпосередньо диском. Якщо зробити це проблематично, досить зробити тиск в шині поменше (злегка спустити колесо).

Для закриття ніпеля підійде звичайна гумова рукавичка, з якої зрізається палець і надівається на нього зверху. В якості фарби виступає емаль — продається вона в магазинах в балонах спеціально для таких цілей. На всі диски йде не менше двох балончиків — залежно від того, в скільки шарів буде наноситися лакофарбове покриття. Якщо шарів багато, краще відразу купувати три балони.

Фарба наноситься в напрямку справа-наліво і навпаки. Важливо на одній ділянці довго не затримуватися, інакше можуть з’явитися патьоки. В процесі фарбування не рекомендується дуже високо піднімати ємність з фарбою, тоді остання потрапить на шини.

Після завершення можна карти відразу ж прибрати, а диски потрібно залишити для висихання, як мінімум на годину. Замість карт підійдуть і магазинні буклети або будь-які обрізки з паперу високої щільності. Попри те, що їх знадобиться менше, з картами все-таки простіше. Нічого складного — швидко, дешево, якісно.

ДжерелоПереглядів: 298
banner