Як полегшити кашель — два методи

Здоров`я

Не завжди треба покладатися на одні лікарські препарати.

Популярний український лікар Євген Комаровський поділився порадами, як при ГРВІ полегшити кашель. Доктор зазначив, що при більшості простудних захворювань лікарські препарати не потрібні.

Він порекомендував не привчати малюків з найменшого віку до вживання непотрібних аптечних ліків. Лікар упевнений: майже у всіх випадках простудних захворювань кашель у дітей можна вилікувати без застосування фармакологічних засобів.

За словами доктора Комаровського, спочатку можна спробувати спосіб із оптимізацією повітря, яким дихає дитина. Повітря необхідно зробити прохолодним і вологим. Другий спосіб — це вплив на реологію мокротиння. Необхідно пити багато рідини для того, щоб в організмі був її надлишок.

Якщо ці способи поєднуються — є прохолодне і вологе повітря, а також організм не відчуває дефіциту рідини, в такому разі дихальні шляхи не будуть пересихати, і мокрота буде залишатися рідкою. В результаті її можна буде з легкістю відкашлювати. Доктор Комаровський вважає, що багато хто недооцінює організацію догляду за дитиною, і великі надії покладає на аптечні препарати.

ДжерелоПереглядів: 208
banner