Як пом’якшити задник на взутті зі шкіри, щоб не натирав

Поради

Прості способи, які допоможуть пом’якшити задник шкіряного взуття.

Для того, щоб пом’якшити задник шкіряного взуття, який досить часто натирає ноги, досить застосувати народні методи. Вони відмінно справляються з проблемою і вирішують її. Особливо важко доводиться, коли взуття нове. Вже в перший день носіння воно може неприємно засмутити.

Причини, чому взуття може натирати

Коли взуття купується, мало хто звертає увагу на деякі деталі. Так, наприклад, підбирається помилковий розмір. По початку здається, що він правильний, але після першого носіння розумієш, що це не так. На якість швів взагалі практично ніхто не звертає увагу. Саме в цих місцях найбільше натираються ноги. Особливо це стосується п’яти, задника. Після покупки якийсь час доведеться розношувати взуття і тим самим трохи страждати.

Однак доступні способи допоможуть це зробити більш комфортно і швидко. Найпростішим варіантом є похід у взуттєву майстерню. Спеціаліст має всі необхідні засоби, які допомагають зробити задник у взутті більш м’яким. Також в магазині продаються всілякі емульсії, віск, а також спреї. Однак можна скористатися і народними варіантами, які також досить ефективні.

Гліцерин і касторова олія

Як гліцерин, так і касторова олія без рецепта продаються в будь-якій аптеці і при цьому коштують зовсім дешево. Попри те, що вони вважаються косметичними засобами, вони допомагають вирішити проблему жорсткого задника на взутті, який сильно натирає ноги.

Мало того, що взуття стане м’яким, так воно ще й буде захищене від негативного впливу зовнішнього середовища. Застосовувати засоби просто. Слід взяти ватний диск, гарненько просочити його касторовою олією, після чого обробити задники, а через годину виконати те ж саме знову. Що стосується гліцерину, то його наносять на всю поверхню всього на кілька хвилин, після чого полірують.

Лляна олія

Лляну олію часто використовують в кулінарії. Однак вона ж здатна допомогти вирішити проблему жорстких задників у взутті. Найчастіше найбільшу проблему створюють шви. Так ось, їх слід ретельно обробити лляною олією, натерши гарненько. Після цього через деякий час п’ята стане більш м’якою і вже так натирати ноги не буде.

Інші прості народні засоби

Добре допомагають розм’якшити задник такі засоби, як віск, мило або парафінова свічка. Їх слід просто нанести на проблемне місце і гарненько втерти, відполірувати. Одним з найефективніших вважається засіб, зроблений з касторової олії, розтопленого бджолиного воску, а також скипидару. Цю суміш наносять прямо на проблемні місця. Мало того, що такий засіб зробить задник більш м’яким, так ще й захистить взуття від негативного зовнішнього впливу. Ще один цікавий і при цьому незвичайний спосіб зробити задник м’яким — це постукати по ньому обережно молотком. Під нього краще підкласти тканину, щоб випадково не зіпсувати матеріал.

Спеціальні засоби, щоб зробити задник м’яким

Зараз у продажу без зусиль можна знайти спеціальні засоби, які вирішують проблему жіночого задника. Так, наприклад, відмінно допомагають зап’яточники. Це такі лейкопластирі маленького розміру, зроблені з силікону. Їх просто слід прикріпити на область задника і він натирати вже не буде.

Також у продажу можна знайти спеціальні смужки. Вони клеяться на внутрішню частину задника і тим самим запобігають натиранню. Є піни та спреї, якими можна користуватися багаторазово. Спочатку за допомогою фена взуття розігрівається, а потім наносять спрей і надягають взуття, щоб розносити його.

ДжерелоПереглядів: 4 024
banner