Як потрібно тренуватися жінкам, і як не варто чоловікам: головні правила успішного тренування

Спорт

Правильно підібрана програма тренувань в залі здатна створити чудеса з будь-якою жіночою фігурою.

Існує думка, що тренуватися чоловікам і жінкам однаково не можна. І це дійсно так.

Матінка-природа заклала нам процеси і механізми, які в чоловічому і жіночому тілі відбуваються по-різному. Відповідно тіло реагує і на тренування.

Отже, як потрібно тренуватися жінкам, і як не варто чоловікам.

Принцип №1 — Короткий відпочинок між підходами.

Найкращий варіант — секунд 30.

Причина тому проста: жінка не здатна тренуватися до «відмови», тобто взяти свою максимальну вагу. Ми завжди працюємо з вагою, меншою, ніж наша гранична. Так влаштована природа.

Жінка може підняти з землі неважкий камінь і бігти з ним 10 кілометрів. Чоловік влаштований так, що може підняти непідйомний камінь і виконати з ним якусь дію, але явно не біг.

Матінка-природа, вважає головною метою жінки — репродукцію, тому, в жінці важлива саме дітородна функція. З цієї причини природа ставить жінці психологічний блок: не надірватися.

Навіть якщо ми захочемо, ми не зможемо тренуватися з тою вагою, яку нам під силу підняти фізично. Це все закладено природою.

А це означає, що нам не потрібен тривалий відпочинок між підходами, як, наприклад, чоловікам, які тягають штангу на межі своїх можливостей.

Принцип: 2 — Виконувати вправу по 5-6 підходів

Чоловікам досить 3, але оскільки ми не можемо дійти у своєму тренінгу “до відмови” і зупиняємося, а що довантажити м’язи, нам доводиться її «добивати». І найкращий помічник у цьому — кількість.

Принцип 3 — Тренуватися 5-6 разів на тиждень

Чоловікам — знову ж — достатньо 3: вони часто працюють «на масу». Жінки ж повинні не лише мати міцні, пружні м’язи, а й постійно позбавлятися від жиру. Побудувати прекрасний м’язовий корсет при 3 тренуваннях на тиждень — більш ніж реально, але що робити з жиром, який охоче наростає разом з м’язами?

Жир потрібно спалювати. Можна до 3 тренувань в залі додати 2-3 кардіо в інші дні, а можна, тренуватися 6 разів на тиждень в залі. Але тренування повинні бути різноманітними.

Прості правила допоможуть вам побудувати ефективне тренування і зробить вас власницею тіла вашої мрії.

Джерело