Як працює Укрпошта у Франківську

Суспільство

Роботу двох відділень Укрпошти обмежили в Івано-Франківську на час карантину.


Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник івано-франківської дирекції акціонерного товариства “Укрпошта” Михайло Рудий, пише Голос-Інфо.

Решта відділень, за його словами, працюють у штатному режимі. Відвідувачів від учора просять підходити лише тоді, коли вікно вільне, не заходити за жовту лінію, якщо біля стійки обслуговується клієнт та не утворювати у приміщенні черги.

Михайло Рудий каже, що з двох відділень, роботу яких обмежили в Івано-Франківську, одне розташоване в приміщенні аеропорту, інше – в будівлі обласної ради. За його словами, всі працівники пошти вже забезпечені масками, милом та антисептиком. Обмежувальні лінії є в усіх відділеннях. Всім, хто працює з посилками та готівкою, видали рукавички, а великі відділення забезпечили дезінфікаторами.

“Пенсія, допомога, платежі на сьогодні ідуть в штатному режимі. Проблем ніяких немає, затримок ніяких немає. Тому я населення можу запевнити, що ми працюємо в звичайному режимі. Також нашим водіям ми замірюємо температуру. В кого є температура – просимо залишатися вдома, щоб уникнути будь-яких негативних речей. Також нас є працівники, які готові працювати віддалено. В нас прописана процедура і в нас вже є кілька працівників, які погодились працювати у віддаленому режимі. Тобто, будуть виконувати свої функціональні обов’язки”, – розповідає Михайло Рудий.

У четвертому відділені відвідувачів сьогодні небагато. За словами начальниці установи Надії Слободян, тут так завжди. Жінка каже, що єдина зміна у роботі – це необхідність пояснювати деяким відвідувачам правила поведінки під час карантину у відділенні:

“У роботі нашого відділення не змінилось нічого, крім того, що ми користуємося масками й антисептиками. Ми надалі обслуговуємо пенсіонерів, доставляємо пенсію, приймаємо комунальні платежі. В нас не скорочено робочий день, тобто, ми працюємо в повному обсязі”.

Франківець Ігор Базавляк зранку був на Укрпошті – отримував субсидію. У тому, що установа не пішла на карантин, не вбачає нічого поганого. Каже, що навіть в такій ситуації треба опиратися на здоровий глузд:

“Паніки немає ніякої – це точно. Мені здається, що це більше нагнітається. Люди ходять, спілкуються. Я розумію, що десь треба обмежитись. Але, щоб настільки…, я не прихильник того”.

Франківка Ірена Данилюк спілкується з журналістами охоче, але одразу просить тримати дистанцію на один метр. Каже, розуміє, що всі установи та заклади закрити неможливо. Водночас сама користується мобільними додатками.

“Якісь заклади мусять працювати, в силу того, що всіх людей ізолювати неможливо. І Укрпошта – це ж очевидно – пенсії розносять людям стареньким, то ж не всі вміють користуватися картками, банкоматами”, – каже Ірена Данилюк.

Керівник івано-франківської дирекції Укрпошти запевнив, що люди вчасно отримуватимуть пенсії та кореспонденцію у всіх відділеннях населених пунктів області.

Авторка: Наталія Олексієнко


Переглядів: 174
banner