Як правильно чистити апельсин згідно з абхазьким методом

Поради

І зовсім не складно.

Виявляється, що більшість з нас чистить апельсини абсолютно неправильно. Прямо з цього випливає ще й те, що апельсин згодом також неправильно вживається в їжу. Насправді позбавляти від шкірки даний фрукт слід так само, як це робиться з мандаринами. Само собою, є «маленька» проблема, яка полягає у великій товстій шкірці соковитого фрукта.

Як почистити апельсин правильно? Більшість з нас звикли і зовсім не чистити даний фрукт, а просто нарізати скибками за допомогою ножа. Спосіб непоганий, однак вживати апельсин так — не дуже-то зручно. Вічно бруднишся в сік. Для того, щоб нічого подібного не відбувалося, слід чистити апельсин точно також, як чиститься мандарин, а потім вживати його в їжу не часточками, а ламаючи на окремі цілісні часточки.

Зробити це нескладно. Першим ділом не забуваємо гарненько помити апельсин. Для роботи нам знадобиться звичайна ложка, гострий ніж і тарілка. За допомогою ріжучого інструменту по колу апельсина робиться глибокий надріз. Слід постаратися зробити так, щоб він пройшов через шкірку, однак (по можливості) не зачепив м’якуш фрукта.

Коли надріз зроблений, беремо столову ложку і намагаємося засунути її під шкірку так, щоб остання почала відриватися від плоті фрукта. Поступово засаджуємо ложку все глибше, по саму ручку і рухаємося нею уздовж поверхні під шкіркою апельсина, допомагаючи їй відірватися. Робити все треба рішуче, але обережно, щоб не пошкодити м’якуш. Операцію проробляємо з обома «півкулями».

Тепер апельсин готовий до вживання. Розламати його на окремі часточки тепер не складе якогось зусиль.

ДжерелоПереглядів: 194
banner