Як правильно мислити і про що потрібно думати, щоб удача ніколи вас не покидала

Територія успіху

Правильні думки, які зроблять успіх вашим постійним гостем.

Те, що відбувається в наших думках, дуже важливо. Вони формують наше майбутнє і сьогодення, дарують успіх або позбавляють нас його. Експерти розкажуть, як варто мислити і про що думати, щоб удача не покидала вас.

Не варто ставитися до Всесвіту, як до джерела нескінченної удачі. Навіть ті, хто правильно мислить, іноді натикаються на проблеми. Дуже важливо не втрачати віру в те, що все відбувається найкращим чином. Навчіться мислити позитивно, адже це найкращий спосіб залучення успіху.

«Все минає»

Це дуже корисна і правильна думка. Буває так, що з’являються проблеми, невдачі, які вибивають людину з колії, змушують її переживати і нервувати. Це може бути спонтанна втрата роботи, розставання з коханою людиною, втрата грошей і так далі. Потрібно говорити собі: «Це пройде», адже все погане рано чи пізно закінчується.

Те ж саме потрібно говорити і в моменти тріумфу, радості і успіху, щоб сліпучий зліт не позбавляв пильності. Коли в житті з’являється щось дуже гарне, варто пам’ятати про те, що це теж може пройти. Життя — не чорна або біла смуга, а їх постійна зміна. Якщо пам’ятати, що все хороше і погане проходить, і говорити собі про це раз за разом, то перехід від чорної смуги до білої і навпаки буде менш руйнівним.

«Ви не одні такі»

Наприклад, жінку кидає чоловік, залишаючи її одну з маленькою дитиною. Їй здається в такі моменти, що вона найнещасніша людина на світі і що це непоправно. Звичайно ж, це не так. З такою ситуацією стикалися мільйони жінок по всьому світу. Вони це пережили, тому і вона точно зможе з цим впоратися.

Коли ми усвідомлюємо, що ми не одні у своєму сумі, що таких людей мільйони, стає легше. Людина не буває самотньою у своєму горі, в своїх емоціях. Хмари над головою з часом розсіюються, нехай для цього і потрібно докласти зусиль і трохи почекати.

«Оточуючі хочуть мені допомогти», «люди — добрі по своїй природі»

Легко подумати, що всі навколо — вороги і бажають вам тільки проблем. В такому разі так і відбуватиметься. Якщо ж думати, що люди добрі, творчі і хочуть вам добра, то це стане вашою реальністю.

Потрібно дарувати любов оточуючим, щоб отримувати її назад, але ця любов не може бути помітною. Важливо, щоб вона народжувалася в думках, адже думки завжди матеріальні. Найбільший конфлікт розв’яжеться значно швидше, якщо думати, що всі люди насправді добрі. Нехай це не завжди так, але добрих людей насправді більшість, так що ця думка правдива.

«У всьому є частка позитиву»

Багато хто чув фразу: «Все, що відбувається, — на краще». Це не так, але у всьому, що відбувається є частка позитиву, і потрібно пам’ятати про це. Позитив і негатив — це Інь і Ян. Не буває одного без іншого, тому в найжахливішій і неприємній ситуації завжди є дещиця чогось хорошого.

Замість того, щоб скаржитися на життя, завжди варто шукати в тому, що відбувається щось хороше. Щось позитивне можна знайти навіть у найбільш поганій події. Потрібно просто бути трішки уважнішими.

«Розслабтеся, зупиніться»

Життя багатьох людей схоже на нескінченну гонку за вигодою, удачею і щастям. У цій гонитві часом енергетика і сили йдуть, змушуючи людину відчувати себе спустошеною. Потрібно частіше говорити собі «стоп».

Не потрібно поспішати, витрачаючи сили даремно. Якщо підступає втома, потрібно зупинитися і розслабитися. Це істотно підвищить вашу успішність, адже свідомість очиститься від настирливих негативних думок. У цьому можуть допомогти дихальні вправи, навіть найпростіші: наприклад, можна дихати повільно і глибоко, рахуючи до десяти на кожен видих.

ДжерелоПереглядів: 313
banner