Як правильно підібрати довжину волосся залежно від типу обличчя і віку

Територія успіху

Кому підійде довге волосся, а кому ні.

Вибір довжини волосся залежить, в першу чергу, від вашого смаку і переваг. Але якщо ви хочете виглядати гармонійно, доглянуто і привабливо, варто враховувати безліч чинників. Насамперед — тип обличчя, зріст і вік. Саме ці три фактори визначають, яка зачіска вам підійде.

Кому підійде довге волосся

Насамперед, довге волосся добре виглядає на дівчатах до 25-30 років. У них зазвичай гарна шкіра і здорове блискуче волосся. З віком воно стає більш тьмяне і підтримувати красу волосся при великій довжині стає складніше.

Також довге волосся добре виглядає при рості понад 175 сантиметрів. Воно виглядає гармонійно щодо пропорцій тіла. При такому зростанні можна дозволити собі довгу зачіску і в зрілому віці.

Ідеальна форма обличчя для довгого волосся — правильний овал. Така форма не потребує коригування за допомогою зачіски і добре виглядає з будь-якими зачісками. В тому числі і з довжиною.

Кому не підходить довге волосся

Довге волосся не буде виглядати добре, якщо зріст менш як 165 сантиметрів. Відкрита шия дозволить виглядати стрункішими і вищими, тому краще короткі стрижки або середня довжина.

Ще одне протипоказання до довгої зачіски — вік старше сорока років. Якість волосся і шкіри обличчя, в цьому віці починає погіршуватися. Елегантна стрижка допоможе виглядати більш витончено і жіночно, а довге волосся найчастіше виглядає недостатньо доглянутим.

Також довге волосся буде погано виглядати на дівчині з круглим або квадратним обличчям. Якщо обличчю бракує вертикалі, візуально витягнути його можна тільки за допомогою стрижки — це може бути подовжений боб або градироване каре, асиметричний чубчик або пасма до ключиць.

Якщо обличчя квадратної або прямокутної форми, переважними будуть м’які хвилі і багатошарові стрижки, які допоможуть візуально згладити «незграбність» обличчя. Прямі і чіткі пасма такій формі обличчя категорично протипоказані. Якщо обличчя ромбоподібне або трикутне, вибирають стрижки з максимальним об’ємом в області щелепи.

При витягнутій формі обличчя довге волосся, як не дивно, також протипоказане. Воно буде дуже сильно підкреслювати витягнутий овал і зроблять обличчя візуально ще вище. В цьому випадку краще будуть виглядати акуратні короткі стрижки середнього об’єму.

ДжерелоПереглядів: 626