Як правильно вибрати якісний і натуральний сік в магазині

Поради

На що потрібно звернути увагу купуючи сік.

Натуральний сік — смачний і корисний напій. У ньому міститься багато вітамінів, необхідних для організму. При виборі важливо у першу чергу звернути увагу на тип напою і упаковку.

Тип соку

Розрізняють чотири види напою: сік, нектар, морс і соковмісний напій. Всі вони у своєму складі мають певну частку натуральних фруктів або ягід.

Але свій вибір краще зупинити на нектарі або морсі. В них міститься найбільше натуральних речовин та вітамінів.

Також більш натуральним і якісним буде продукт, на упаковці якого зазначено, що він отриманий шляхом прямого віджиму або свіжовичавлений. В них присутня більша кількість вітамінів. У відновлених і стерилізованих напоях практично відсутні корисні речовини.

Упаковка

Сік може бути упакований в картонну, скляну, пластикову тару. Зупинити свій вибір краще на склі, бо воно не виділяє шкідливих речовин і відмінно зберігає всі вітаміни.

Пластик і картон під впливом ультрафіолету виділяють токсичні речовини, які шкідливі для організму.

Кілька порад щодо вибору

Вибрати якісний натуральний сік не складно, досить дотримуватися кількох простих правил:

  1. Перевірити термін придатності. Він наноситься виробником на упаковку. Натуральний продукт має невеликий термін зберігання, бо в ньому практично відсутні консерванти.
  2. Перевірити цілісність упаковки. Герметичність тари не має бути порушена. Не варто вибирати і м’яті упаковки.
  3. Звернути увагу на склад. Чим менше компонентів, тим краще. У натуральному соку можуть бути присутніми тільки природні консерванти, а хімічних речовин, що продовжують термін зберігання, барвників і ароматизаторів не повинно бути.
  4. Ціна. Вважається, що чим дорожчий сік, тим він кращий. Але це не завжди так. Свій вибір краще зупинити на продукті з середньої цінової категорії.

Багато хто вважає, що імпортні соки корисніші, натуральніші і смачніші. Але це не завжди так. Найчастіше вітчизняні напої кращі, бо тільки в нас величезний вибір фруктів і ягід. А кому з виробників віддати перевагу, залежить тільки від бажань покупця.

Вибрати натуральний, а головне якісний сік — просто. Для цього потрібно дотримуватися простих правил, уважно вивчаючи інформацію на упаковці. Тільки натуральний напій буде не лише смачним, але і принесе неоціненну користь.

ДжерелоПереглядів: 390
banner