Як правильно вичісувати кішку, щоб вона завжди була доглянутою

Технології

Тепер ваш улюбленець буде доглянутим.

Для будь-якої кішки линяння — процес природний. Кожен вихованець линяє як мінімум два рази на рік — найчастіше навесні і восени. Шерсть починає так сильно випадати, що за короткий час “шубка” тварини повністю змінюється на нову. Але іноді потрібно допомагати позбавлятися від шерсті, оскільки самостійно кішка впоратися не може.

Чому треба вичісувати кішку?

Є кілька пунктів, на які варто звернути увагу:

  1. Тварина буде ковтати менше шерсті.
  2. У господаря з’явиться можливість частіше оглядати шкірні покриви улюбленця, щоб виявити паразитів або які-небудь захворювання.
  3. Не буде необхідності частіше прибирати в будинку.
  4. Вичісування — свого роду масаж для кішки.

Як правильно вичісувати кота?

Якщо у вашого улюбленця коротка шерсть, то знадобиться фурмінатор або спеціальний гребінь. Перш ніж почати вичісувати тварину, злегка намочіть шерсть, щоб вона не розліталася на всі боки. Після цього розчешіть кішку вздовж росту шерсті. На останньому етапі використовуйте спеціальну рукавичку, за допомогою якої можна позбутися від останніх шерстинок.

Що стосується довгошерстих кішок, то їх вичісують за тим же принципом, але щітку варто взяти більш жорстку, бажано з металевими зубцями. На довгій шерсті частіше з’являються ковтуни, і з допомогою такої щіточки власнику буде простіше з ними впоратися.

Вичісувати тварину необхідно в період линяння. Зазвичай вихованці добре переносять цей процес, але навіть якщо ви робите це вперше, ваша кішка незабаром звикне і до вас, і до процедури. Багато вихованців навіть муркочуть від задоволення, коли їх вичісують.

ДжерелоПереглядів: 168
banner