Як розблоковувати Android голосом

Технології

Ідентифікацією за відбитком пальця чи обличчям вже нікого не здивувати, а ось активація телефона голосом виглядатиме в новинку. Це можна реалізувати через Google Assistant та функції аналізу голосу. Опція працює лише для Android 5.0-7.1.2. Google прибрала цю функцію з Android 8.0 та новіше.

Спершу активуйте Google Assistant в налаштуваннях смартфона чи, якщо він не вбудований у прошивку, завантажте його з Google Play та інсталюйте.

Відкрийте Google Assistant та перейдіть у його налаштування. Активуйте опції «Доступ за збігом голосу» та «Розблокувати за збігом голосу». Смартфон запропонує натренувати голосову модель для розпізнавання. Для цього необхідно записати кілька фраз.

Якщо знадобиться повторне тренування, його можна зробити в налаштуваннях у пункті «Голосова модель» – «Перетренувати голосову модель».

Для вимкнення екрана голосом необхідно встановити будь-який додаток блокування екрана, наприклад, Screen Lock, та створити голосову команду його активації. Для цього в налаштуваннях асистента перейдіть у «Рутина» та додайте нову команду, наприклад, «заблокувати телефон». Вкажіть виконувати при цьому додаток блокування екрана.

При встановленому розблокуванні за обличчям, відбитком пальців чи PIN-кодом асистент Google Assistant зможе лише активувати екран голосом. Обійти це обмеження можна, встановивши довшу затримку блокування телефона. У цьому разі не потрібно буде щоразу проходити ідентифікацію при активації екрана, якщо пройшло небагато часу після його вимкнення. Також можна ввімкнути «розумне блокування» – телефон не вимагатиме ідентифікації в певних місцях, наприклад, удома.

ДжерелоПереглядів: 346
banner