Як слід користуватися бальзамом для волосся, щоб він виявився більш ефективним

Територія успіху

Таким засобом для волосся треба вміти правильно користуватися.

Бальзам для волосся — один із найпоширеніших косметичних засобів. Щоб він приносив користь, потрібно знати, як правильно ним користуватися. Розглянемо декілька порад професіоналів. Якщо ви візьмете їх на озброєння, ваше волосся буде виглядати набагато здоровішим.

Призначення бальзаму

У продажу представлений широкий асортимент бальзамів від різних торгових марок. Саме тому важливо знати про основне призначення таких засобів та правила їх використання.

Для початку потрібно врахувати, що існують бальзами двох видів — ополіскувач та кондиціонер. Якщо перший рекомендують застосовувати для здорового волосся для додання йому блиску і гладкості, то другий — це невід’ємний помічник для сухих пасом, які потребують підживлення вітамінами.

Як використовувати бальзам для волосся: основні рекомендації

Питання, як користуватися бальзамом, хвилює багатьох. У першу чергу потрібно врахувати, що вони бувають різних видів. Який з них вибрати, залежить від типу волосся. Якщо воно відноситься до сухого типу, то вибір варто зробити на користь косметичних засобів зі зволожуючим ефектом. Бажано, щоб вони були збагачені оліями. Для жирного волосся такі засоби не підійдуть. У такому випадку варто використовувати незмивні спреї, які надають об’єм і покращують структуру волосся.

Використовувати бальзам необхідно відповідно до інструкції. Більша частина таких засобів наноситься на волосся після миття шампунем, витримується близько 2-3 хвилин, змивається водою. У жодному разі не слід наносити бальзам або кондиціонер на коріння волосся. Це призведе до швидкого його забруднення і закупорювання пор шкіри голови.

Змивати бальзам потрібно великою кількістю прохолодної води. Що стосується того, як часто використовувати бальзам для волосся, то все залежить від того, якого воно типу. Зазвичай, його рекомендують наносити на волосся не частіше 2 разів на тиждень.

Маска або бальзам?

Якщо ваша шкіра голови відноситься до чутливого типу, потрібно віддати перевагу маскам, які націлені на вирішення конкретної проблеми. У таких засобах міститься висока концентрація активних компонентів. Вони зволожують волосся, позбавляють його ламкості, насичують шкіру голови, лікують лупу, укріплюють коріння. Маски для волосся, на відміну від кондиціонерів і бальзамів, потрібно тримати на волоссі не менше, ніж 15 хвилин.

Обираючи бальзам, вивчайте його склад. Якщо у ньому присутній силікон, використовувати його не треба, оскільки він закупорює шкіру голови і стає причиною різних проблем. Він обважнює волосся, робить його злиплим, воно втрачає здоровий блиск і стає ламким. Перевагу потрібно віддати косметиці з протеїнами, натуральними екстрактами, мінералами, оліями, які потраплять у структуру волосся і зроблять його більш міцним та зволоженим.

Підводимо підсумки

До вибору бальзаму для волосся має бути особливий підхід. Якщо проігнорувати цю рекомендацію і використовувати засіб, який не відповідає типу волосся, воно почне швидко забруднюватися і втратить здоровий вигляд. Завдання бальзаму полягає у тому, щоб не тільки розгладити волосся, але і наситити його корисними речовинами.

ДжерелоПереглядів: 1 488
banner