Як у салоні: 10 кроків до ідеального фарбування брів удома

Територія успіху

Тут потрібен правильний підхід.

Тепер стало ясно: з більшістю б’юті-процедур і вдома може бути, як у салоні. Інша справа, що до всього потрібен правильний підхід. Ось, наприклад, десять кроків, які допоможуть вам отримати ідеальні брови.

Заспокойтеся

Щоб усе вийшло ідеально, не поспішайте і не метушіться. Якщо через годину вам потрібно бути на важливій зустрічі або побаченні, процедуру точно краще відкласти. Красиві брови потрібні прямо зараз? Обмежтеся олівцем і гелем для укладання.

Включіть музику

Не знаємо, як це працює, але правильна атмосфера — половина успіху. Тому перед фарбуванням включіть той самий плейлист, який налаштовує вас на позитивну хвилю. Ну а що саме це буде, ви і без нас знаєте.

Підготуйте місце

Вам тільки здається, що “що там робити, подумаєш”. Коли цього клаптика столу в результаті не вистачить і ви заляпаєте фарбою щось важливе, буде вже пізно. А поки у вас є час, щоб усе прибрати і заодно щось на стіл постелити.

Прочитайте інструкцію

Ви, звичайно, можете змішати фарбу і на око. Тільки потім не дивуйтеся, будь ласка, що брови вийшли “занадто рудими” або “якимись чорними”. Запорука красивого кольору (тобто, того, який ви бачили на упаковці) — точне дотримання пропорцій.

Вибирайте хорошу фарбу

Можливо, пункт трохи запізнився, але, сподіваємося, ви читаєте цей текст не в процесі, а до нього. Тисячі дівчат, які вважають, що красиві брови можна зробити тільки в салоні, просто ніколи не користувалися якісним продуктом.

Порада: запитайте у майстра, до якого ви ходите, яку фарбу краще взяти. Або, інший варіант, беріть австралійську фарбу для брів, з якою працюють багато салонів краси.

Знежирте шкіру

Щоб продукт рівномірно фарбував шкіру, її потрібно якісно знежирити. Можете використовувати для цього спеціальний спрей, а можете будь-який інший засіб зі спиртом у складі. У випадку з чутливою шкірою, до речі, більше підійде перший варіант із м’ягкою формулою.

Намалюйте форму

Найкраще робити це стійким білим олівцем або білою пастою для брів (тут потрібний і скошений пензлик). Чому так важливо обрати білий колір? Так ви будете краще бачити симетрію або її відсутність, а значить, зрозумієте, що і де потрібно поправити. Але якщо білого олівця немає, підійде і будь-який кольоровий (наприклад, для очей).

Не тримайте довше

Якщо ви любите яскраві брови, у вас може виникнути спокуса потримати фарбу на них довше. Але це марно. Час дії на продуктах з’являється невипадково: він розрахований якраз так, що фарба встигла повноцінно попрацювати. Тобто, нічого страшного з вами від цього, звичайно, не трапиться, але і ефекту не буде.

Змивайте обережно

Видаляти фарбу з брів варто сухою серветкою (хоча якщо вам більше до душі волога, її теж можна). Після процедури шкіра стає більш чутливою, ніж зазвичай, тому поводьтеся нею дбайливо.

Позбудьтеся зайвих волосків

Залишився фінальний штрих — обережно вищипати зайві волоски, пройтися по шкірі заспокійливим засобом (якщо його немає, підійде алое гель) і відстати від брів на 15-20 хвилин. Після цього їх можна буде підфарбувати, укласти і насолоджуватися тією пишністю, яка вийшла.

ДжерелоПереглядів: 195
banner