Як уникнути неприємностей, якщо ви взяли у свій автомобіль того, хто подорожує за допомогою автостопу

Суспільство

Беручи незнайомця у своє авто, варто бути готовими до неприємностей.

Ми часто чуємо і читаємо про заходи безпеки, якщо раптом необхідно “зловити” машину, але чомусь мало хто замислюється про безпеку самого водія. Можливо, і ви не зможете проїхати повз самотньої дівчини на морозі або приємного молодого чоловіка. Щоб зробити поїздку безпечною у першу чергу для вас, ми підготували кілька правил, яких варто дотримуватися.

Ближче до себе

Зазвичай, людина, яку ви підвозите, сідає ззаду. У цьому не варто шукати підступу, але все ж таки ви можете попросити незнайомця сісти на переднє пасажирське сидіння. Так ви зможете бачити його бічним зором, вам буде легше дати відсіч в екстреному випадку і не дати схопити себе за шию.

Менше контактів

Безсумнівно, існує тип супертовариських людей, які готові обговорювати усе і з ким завгодно, адже трапитися може будь-що. Однак ваша мета як водія — допомогти дістатися до потрібної точки, ви зовсім не зобов’язані вступати у діалог, особливо якщо він перетікає в особисте русло. Краще не заглиблюватися у подробиці свого життя, і тим більше не повідомляти, куди ви прямуєте. Ввічливо поясніть, що не збираєтеся говорити на цю тему.

Беремо попутника з собою

Якщо раптом вам буде потрібно вийти з автомобіля, неважливо, на прохання співробітника ДПС або ж через особисті потреби, попросіть попутника вийти разом з вами і одразу ж заблокуйте двері. Незнайомець не повинен залишатися всередині автомобіля сам, адже ніхто не знає, що ви можете виявити після перевірки салону.

Ніяких пустельних доріг

Важливо розуміти, що у разі, якщо вам належить проїхати вздовж пустельного шосе, у жодному разі не беріть на цей відрізок шляху незнайомців. Гадаємо, не варто пояснювати чому. Також будьте уважними, якщо бачите людину, яка голосує, на узбіччі порожньої дороги, особливо якщо неподалік розташована лісосмуга. З особливою обережністю варто поставитися до чоловіка-попутника, нехай навіть і пристойно одягненого. Завжди тверезо оцінюйте ситуацію.

ДжерелоПереглядів: 160
banner