Як в Instagram змінити своє ім’я користувача

Технології

Сервіс Instagram дозволяє легко змінити ім’я свого профілю.

На відміну від інших онлайнових сервісів, він не накладає обмеження на кількість можливих разів заміни. Потрібно лише пам’ятати, що в Instagram є ім’я користувача та відображуване ім’я. Останнє показується під іконкою профілю та не повинне бути унікальним. А ім’я користувача відображається у верхній частині профілю та в посиланні і повинне бути унікальним, не перевищувати 30 символів та містити лише букви, цифри, підкреслювання та крапки.

У додатку Instagram на iOS чи Android змінити ім’я користувача можна, тапнувши по іконці аватара в правому нижньому куті. Клацніть «Редагувати профіль» та перейдіть до поля «Ім’я користувача». Введіть нове ім’я та натисніть «Готово».

У браузері необхідно зайти на Instagram.com і увійти у свій акаунт. Клацніть на іконку профілю, яка знаходиться в правій частині домашньої сторінки, та натисніть «Редагувати профіль».

Instagram надає 14 днів на те, щоб можна було передумати і повернутися до старого імені користувача. Після цього терміну резервування знімається, і його може використати хтось інший.

ДжерелоПереглядів: 264
banner