Як в Калуші відзначили професійне свято працівників культури (ФОТО)

Суспільство

У п’ятницю, 8 листопада в Палаці культури «Мінерал» відбулося урочисте відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 Діячів культури і мистецтва привітав міський голова Ігор Матвійчук, який висловив слова вдячності за віддану роботу та взяв участь у церемонії нагородження, повідомляють у Калуській міській раді.

Найвищу нагороду у галузі культури – премію  імені Івана Рубчака отримала  Середа Зоряна Тарасівна – заступник директора Калуської дитячої музичної школи з навчально-виховної роботи, завідувач відділу з музично-теоретичних дисциплін. Срібними значками «Калуш» нагороджені Дмитришин Світлана Мар’янівна –  провідний бібліотекар – завідувач відділом обслуговування Центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка Комунального закладу «Централізована бібілотечна система» та Ланик Леся Миколаївна – керівник зразкової вокальної студії «Дует» Палацу культури «Мінерал». За активну участь в культурно-мистецькому житті міста грамотами міського голови та грошовими преміями нагороджені творчі колективи,  керівники  та працівники закладів культури.

З вітальними словами до працівників культури звернулися представники духовенства міста –  отець Григорій Мороз, отець Роман Стадник, отець Іван Бігун та начальник управління культури, національностей та релігій міської ради Любов Джуган.Переглядів: 216
banner