Як відключити пароль при вході у Windows 10

Технології

Якщо ваш комп’ютер не має біометричних засобів захисту, щоразу вводити пароль облікового запису може бути незручним. Якщо ПК не зберігає надсекретні дані чи ним не можуть скористатися інші, пароль на вході у Windows можна вимкнути.

Дізнайтеся, який тип акаунту використовується на комп’ютері – локальний або Microsoft. Для цього відкрийте в меню «Старт» розділ «Параметри» та перейдіть в «Облікові записи». При використанні локального облікового запису поруч з ім’ям користувача буде відповідний напис.

Для деактивації паролю для локального акаунту в меню «Облікові записи» перейдіть у розділ «Варіанти входу» і виберіть «Пароль». Клацніть «Змінити», введіть поточний пароль, а новий пароль залиште пустим і натисніть «Далі» та «Готово».

Вимкнути пароль при вході в обліковий запис Microsoft можна через команду netplwiz. Запустіть її з командного рядка (викликається комбінацією Win + R). У вікні менеджера облікових записів клацніть на поточний профіль користувача та вимкніть для нього опцію «Вимагати введення імені користувача і пароля» і натисніть ОК. У поле «Користувач» введіть електронну пошту свого облікового запису Microsoft, а також поточний пароль від неї. Натисніть ОК та перезавантажте комп’ютер.

ДжерелоПереглядів: 231
banner