Як встановити міцний зв’язок з вашим Янголом-охоронцем

Культура

Ці прості поради можуть змінити ваше життя в кращу сторону.

Всі ми щодня стикаємося з проблемами, впоратися з якими було б набагато простіше, якби ми розуміли, що поруч знаходяться помічники.

Янголи-охоронці — це всюдисущі дари від Бога, послані, щоб допомогти нам у життєвих випробуваннях. Знаємо, в це важко повірити, але це дійсно варто того. Якщо ви зможете дізнатися трохи більше про вашого Янгола, то зрозумієте, як встановити з ним чудові стосунки.

Незалежно від того, ким ми є і якої системи переконань дотримуємося, у кожного з нас є Янгол-охоронець, який залишається поруч протягом усього життя і якого переповнює безумовна любов щодо нас. Ми можемо просити його про допомогу абсолютно у всіх справах, і він зробить все можливе, щоб направити по правильному шляху. І якщо захочемо, у нас вийде почути його шепіт.

Для того, щоб вступати з ним у контакт, потрібне вміння зосереджуватися. При цьому спілкуватися з Янголом так само легко, як розмовляти з близьким другом. І варто лише завести дружбу з ним, як наше життя повністю зміниться.

Не варто переносити труднощі кожного дня поодинці, адже у нас є можливість в будь-який момент звернутися до наших друзів у вищих колах.

Ось кілька порад, які допоможуть встановити зв’язок з вашим Янголом

Просіть про допомогу якомога частіше

Ваш Янгол-охоронець прибув сюди з єдиною метою — допомогти вам. Але він ніколи не стане нав’язувати свою волю. Ангели діють від вашого імені тільки тоді, коли ви просите про це. Тому, якщо вам потрібна його допомога, просто попросіть його про це.

Ви можете говорити зі своїм Янголом-охоронцем абсолютно без цензури — як би ви спілкувалися з найкращим другом — про що завгодно, мовчки або вголос. Ви можете звернутися за допомогою з будь-якої причини.

Янголи допомагають як в незначних і буденних проблем, так і, здавалося б, безнадійних ситуаціях. Варто вам тільки попросити, як допомога виявиться вже в дорозі.

Будьте уважні

Після того, як ви попросите про допомогу, зверніть увагу на вказівки про те, що робити далі. Ви їх отримаєте у вигляді знаків, пережитих почуттів або інтуїтивних передчуттів.

Крім того, відповідь на питання ви можете отримати через повідомлення від близького чи незнайомця або через якусь зовсім звичайну річ, наприклад, через пташине перо, веселку або навіть текст в пісні. Так само відповідь ви можете абсолютно випадковим чином зустріти на рекламному щиті або на сторінці книги.

Будьте відкриті до будь-якого способу, яким Янгол-охоронець може привернути вашу увагу.

Дійте відповідно до отриманих вказівок

Коли ви отримаєте знак, то відчуєте особливий душевний підйом. Це підкаже, що повідомлення означає і що саме потрібно робити. До вас ніби прийде осяяння, ви точно будете знати, який саме шлях варто обрати.

Довіряйте своїй інтуїції та дійте згідно з отриманими вказівками. Чим частіше ви будете чинити, тим більше напрямних знаків будете отримувати.

Запитуйте від імені інших

Ще одна сфера, в якій варто чекати допомоги від свого Янгола, — це ваші стосунки. Звичайно, ви не можете безпосередньо поспілкуватися з Янголом вашого партнера, але ви можете попросити свого помічника заручитися його підтримкою у розв’язанні проблеми між вами та вашою коханою людиною, зцілення від якого-небудь захворювання та інше. Ви можете попросити його попрацювати над складними ситуаціями.

Дякуйте

Для встановлення близькою зв’язку з вашим Янголом-охоронцем важливо подякувати ще до того, як отримаєте відповідь — ніби це вже сталося.

Наприклад, ви могли б сказати або подумати: «Спасибі тобі за те, що підтримав мене під час цієї зустрічі» перш, ніж ця зустріч відбулася. Або «Спасибі тобі за те, що допоміг мені розв’язувати цю проблему», перш, ніж проблема була вирішена.

Після того, як отримаєте допомогу, подякуйте ще раз.

Залиште місце для чогось кращого

Можливо, ви просили про якусь конкретну допомогу, але цілком імовірно, що проблема вирішиться таким чином, про який ви навіть не могли подумати. Залишаючи місце для несподіваних результатів, ви отримуєте відповіді, що виходять за межі найсміливіших мрій і сподівань.

Ви можете сказати або подумати: «Нехай щось більше станеться для вищого блага всіх» або «Я прошу найкращого можливого результату для всіх зацікавлених сторін».

Вирішуючи сьогоднішні проблеми, знайте, що ви завжди можете попросити про допомогу свого Ангела-Хранителя.

ДжерелоПереглядів: 299
banner