Як встановити несумісні чи регіонально заблоковані додатки на Android

Технології

Не кожен додаток в магазині додатків можна вільно встановити у свій смартфон.

Для деяких програм маркет може видавати, що вони несумісні з вашим пристроєм або недоступні у вашому регіоні. Ось як можна спробувати встановити такі додатки.

Інсталювати програми, що недоступні у вашому регіоні, можна за допомогою VPN. Встановіть з магазину додатків VPN-клієнт, наприклад, TunnelBear, Nord VPN чи будь-який інший. Запустіть його і при встановленні VPN-з’єднання вкажіть країну, в якій потрібний вам додаток буде доступний, наприклад, Францію чи США. Після цього зайдіть в магазин додатків та звичайним способом установіть потрібну вам програму. Для роботи додатка може бути потрібним наявне VPN-з’єднання.

Якщо Google Play показує, що потрібна вам програма несумісна з вашим гаджетом, доведеться встановлювати її через її інсталяційний файл APK. У веб-браузері зайдіть в магазин Google Play на сторінку потрібної вам програми та скопіюйте її URL. Перейдіть на сайт APK Downloader та у відповідному поля вставте цей URL і натисніть кнопку на скачування APK-файлу.

Завантаживши APK на свій смартфон тапніть на цей файл та розпочніть процес інсталяції додатків зі стороннього джерела. Для цього може знадобитися надати відповідний дозвіл.

Не всі програми, отримані в обхід звичайної установки з Google Play, працюватимуть нормально. Потрібно бути готовим до можливих збоїв та проблем.

ДжерелоПереглядів: 163
banner