Як вибрати “ідеальну пару” чобіт на зиму

Поради, Територія успіху

Як не розчаруватися у виборі зимового взуття.

Модницям хочеться виглядати респектабельно не лише влітку, але і взимку. У першу чергу це стосується вибору модної пари чобіт. Саме на них відразу ж звертають увагу оточуючі. Щоб не помилитися з вибором, треба врахувати деякі правила. Вони допоможуть відчувати себе комфортно в будь-яку погоду і при цьому виглядати модно.

На піврозміра більші

Варто врахувати, що до вечора нога набрякає. Також багато жінок носять взимку шкарпетки, щоб ногам було тепліше. Тому чоботи мають бути на піврозміра більші, але не більше. В іншому разі нога буде просто їздити в чоботях, що створить дискомфорт.

Підошва з ПВХ

Навіть наймодніші чоботи не принесуть ніякої радості, якщо підошва ковзає. Жінка весь час буде думати тільки про одне: як би їй не впасти. Деякі представниці прекрасної статі намагаються вибрати підошву, на якій є візерунок або з ребристою поверхнею. Однак потрібно дивитися на якість підошви. Вибравши модель, де підошва з ПВХ, можна впевнено ходити по льоду, бо ковзати вона не буде.

Натуральний верх

Стильні моделі чобіт програють, якщо верх виконаний зі штучного матеріалу. Натуральна замша або шкіра — це завжди якісно, а значить, стильно.

Натуральне хутро або шерсть

Штучне хутро всередині зробить так, що ноги придбають неприємний запах, як тільки чоботи будуть розстебнуті. Такого не буває в тому разі, якщо хутро натуральне або вовняне.

Зручний і стійкий каблук

Каблук в чоботях повинен бути зручний і стійкий. Саме в таких чоботях буде зручно ходити в зимову пору року, коли на вулиці ожеледь.

Поєднання з верхнім одягом

Чоботи треба вміти поєднувати з верхнім одягом. До куртки і штанів краще вибрати невисокі чоботи або черевики, а до довгих зимових речей більше підійдуть високі чоботи. Якщо цього не зробити, то можна зіпсувати образ навіть з наймоднішими чобітьми.

Ціна і бренд

Варто звернути увагу на бренд і ціну. Часом доводиться переплачувати саме за це, попри те, що можна купити схожі чоботи за нижчу ціну. Висока ціна — це не завжди висока якість і навпаки. Тому найкраще купувати взуття перевірене часом.

Якщо жінка прислухається до даних рекомендацій і вибере взуття відповідно до них, то взимку вона не розчарується в обраному взутті.

ДжерелоПереглядів: 220
banner