Як вибрати ідеальний для своєї фігури брючний костюм

Територія успіху

Сьогодні брючні костюми вже вийшли за межі офісу і чудово виглядають навіть не прогулянках під кросівки.

А щоб виглядати взагалі ідеально — підберіть правильну модель по фігурі, ми вам в цьому допоможемо.

Якщо ви низенька

Почніть з укорочених штанів і блейзера, який доходить не нижче середини стегна. Головне тут — уникати силуетів XL, інакше ризикуєте виглядати так, ніби граєте в переодягання. Залиште наплічники в 80-х (там, де їм і місце) і дотримуйтеся тонких структурованих піджаків, які підкреслять вашу мініатюрну фігуру.

Якщо ви висока і худа

Двобортний піджак додає потрібну кількість вигину і обсягу, не навантажуючи струнку довгу фігуру. Тим не менш, через супер-облягаючий одяг ви можете виглядати як жердина. Щоб уникнути цього невдалого порівняння, виберіть більш просторий піджак і трохи більш вільні штани, щоб доповнити каркас об’ємом.

Якщо у вас короткий торс

Вибери піджак, який трохи довше, переважно з довгим вирізом. Ідея полягає в тому, щоб привернути увагу до ваших ніг довжиною у два метри і створити відчуття рівноваги. Додаткова порада: переконайтеся, що ваші штани не дуже вкорочені, інакше вони можуть стиснути ваш торс і протидіяти подовженню піджака.

Якщо у вас довгий торс

Уникайте укорочених штанів і штанів з вузькими штанинами, натомість спробуйте широкі з високою талією. Що стосується блейзера, шукайте той, який доходить до стегон (в дуже довгому ви будете виглядати так, ніби носите плаття поверх штанів), і краще, якщо у нього є цікаві ґудзики або мітки, щоб привернути увагу.

Якщо у вас фігура «груша»

Залиште жорстку шерсть і вельвет іншим і познайомтеся зі хвилястим трикотажем або вільним льоном. Ці легкі тканини будуть рухатися зі своїми вигинами, не обмежуючи їх. Можете додати широкий пояс (або поясну сумку, наприклад) на талії, щоб привернути увагу до вашого крихітного животика і вузької талії.

Якщо у вас широкі плечі

Відійдіть від наплічників або будь-якого структурованого жакета в цьому відношенні. Вільні силуети — ось ваші справжні друзі, а також широкі штани або брюки вільного крою, які допомагають збалансувати плечі. Додаткова порада: не віддавайте перевагу двобортним піджакам, тому що вони можуть розширити вас і зробити більшими.

Якщо ви розмір «плюс»

Вам варто упевнитися, що ваш піджак не занадто довгий і закінчується не нижче, ніж найширша частина ваших стегон, інакше ви ризикуєте виглядати, ніби ваш піджак «проковтнув» фігуру і створив ефект незручного «яблука на ходулях». І, звичайно ж, якщо ви хочете створити або підкреслити свою талію, вибирайте піджак зі сміливими і яскравими ґудзиками.

ДжерелоПереглядів: 192
banner