Як виконати своє бажання за допомогою води

Культура

Часто буває, що сильне бажання не виходить реалізувати звичайними способами.

Налийте в пляшку трохи води. Висловіть їй своє прохання. Найкраще було б звернутися до неї з молитвою — вона чарівним чином перетворює воду. Але можна і просто поговорити.

Бажання обов’язково повинне бути в стверджувальній формі в теперішньому часі. «Я хочу бути відомим журналістом» не підходить. Треба так — «Я відомий журналіст, мої гонорари починаються від… доларів». І подумки уявіть виконання.

Можна записати своє звернення на клаптику паперу і прикріпити його до ємності з водою лицьовою стороною всередину. Додатково час від часу звертатися до води словесно і періодично струшувати ємність. Це активізує воду і збільшить силу вібрації. Бажано випивати по п’ять склянок такої води в день.

Якщо конкретних бажань у вас немає, можна впливати на воду словами «любов і вдячність» і просто розмовляти з нею.

Щоб ваше життя наповнилося щастям, прокидаючись вранці, дивіться на склянку з водою. Десь пів хвилини висловлюйте її свою вдячність: «Дякую і прошу про хороше в сьогоднішньому дні». Потім випийте половину води, поміркуйте про те, що необхідно сьогодні зробити. Подумки представляючи успішне завершення завдання, скажіть воді: «Спасибі тобі, все пройшло добре!». Та випийте воду, що залишилася.

У ванній кімнаті прикріпіть листочки паперу зі словами «дякую» і «любов і вдячність», які поліпшать якість хлорованої води.

Перед сном випийте воду, дотримуючись аналогічного, ранкового ритуалу. Приблизно три хвилини приділіть воді і висловіть подяку за чудово прожитий день.

Нехай ваш день починається і закінчується водою.

Адже ви самі — вода, і виконання бажань за допомогою води, це цілком природно.

ДжерелоПереглядів: 141