Як виростити помідори “Бичаче серце”

Поради, Технології

Томати цього сорту відрізняються високою врожайністю.

Томати “бичаче серце” дуже популярні у більшості городників в нашій країні. І тому є просте пояснення: вони запашні, м’ясисті і солодкі.

Крім того, помідори цього сорту відрізняються високою врожайністю. У тому випадку, якщо правильно доглядати за ними.

Однак це не всі їхні переваги. Кущі в них не витягуються більше, ніж на 1,8 м в теплиці і 1,3 м на відкритих грядках. Зростання їх бадилля зупиняється відразу, як тільки з’являються перші зав’язі, і не доводиться її так часто пасинкувати і підв’язувати, як інші. До того ж вони менш примхливі, ніж “побратими”.

Головне для таких помідорів — хороший ґрунт, достатнє освітлення і помірна вологість, що дає стійкий імунітет. Якщо ці умови дотримані, великих плодів дозріє дуже багато.

У цього сорту є підвиди. “Золотий” дає плоди конусоподібної форми золотистого відтінку вагою 350-750 г з тонкою шкіркою, з куща виходить трохи менше плодів, ніж у звичайного. “Білий” довго дає плоди кремового або білуватого кольору і масою 700-900 грамів. У “Чорного” темні або бордові плоди вагою 700 г кожен, що дозрівають на кущі одночасно. “Помаранчевий” з помідорами яскравого забарвлення легко переносить посуху і не розтріскується при перезріванні. А найбільш невибагливим вважається “Рожевий”.

Як виростити томати “бичаче серце”

Займатися цим можна в будь-якому регіоні нашої країни. Оскільки кущі на початку росту швидко загущуються, садити їх потрібно на пристойній відстані один від одного — щоб не відчували нестачі повітря, а також, щоб не розвивалися інфекції та шкідники.

Доглядати за “бичачим серцем” слід так само, як і за іншими помідорами. Тільки поливати і підживлювати треба в трохи більших кількостях: великі плоди вимагають чималих витрат сил у рослини.

Необхідне і пасинкування. Воно у даного сорту проводиться так: всі відростки збоку прибираються повністю. Якщо цього не зробити, вони розростуться, кущ не зможе прогодувати їх і плоди, через що томати на ньому не дозріють, доведеться їх дозрівати, і смак буде гірший.

Ось і всі умови. При цьому їх цілком достатньо, щоб кущ помідорів “бичаче серце” давав від 5 до 12 кг плодів.

ДжерелоПереглядів: 270
banner