Як задобрити і догодити символу Нового 2020 року, щоб всі наступні місяці прожити в мирі і щасті

Культура

Декілька простих порад, як правильно зустріти 2020 рік Щура.Новий рік — чарівне і райдужне свято, яке щиро люблять і дорослі, і діти, яке на довгий час наповнює душу відчуттям радості і щастя. Головними питаннями на Новий рік у всі часи залишаються «Як правильно зустріти?», «Що вдягнути?» і «Що приготувати?». Однак Східний гороскоп стверджує, що є ще одне важливе питання — «Як задобрити і догодити символу Нового року, щоб всі наступні місяці прожити в мирі і щастя?».

Не сидіть, склавши руки!

Найбільш характерні риси Щура, згідно з Китайським гороскопом, це активність, допитливість і цілеспрямованість. Він сам не сидить на місці і сприяє сміливим і рішучим людям, які рухаються вперед і не бояться нестандартних рішень.

Тому під час зустрічі Нового 2020 року не варто відходити від справ і брати на себе роль стороннього спостерігача. Так можна пропустити все найцікавіше! Завдяки особливій енергетиці року ви зможете поєднувати одночасно кілька справ і процвітати в кожній. Ставтеся до перешкод, як до гри — це такі кішки-мишки, які ведуть між собою життєрадісне мишеня Джері і кіт, і при цьому нескінченно винахідливий гризун постійно здобуває перемогу.

Пам’ятайте, немає такої сили, яка змогла б вам перешкодити або зупинити! Будьте в центрі подій, будьте там, де потрібна ваша допомога, візьміть на себе радісні клопоти по підготовці до свята, із задоволенням пройдіться по магазинах і ярмарках у пошуках оригінальних подарунків на Новий рік. І тоді зможете побачити, що очікування свята не менш радісний момент, ніж саме свято!

Змінюйтесь самі і змінюйте на краще світ навколо себе!

Різнобічний Щур не терпить рутини і сірості і легко пристосовується до мінливих умов реальності. Беріть із нього приклад — у Новий рік не бійтеся внести трохи оригінальності, як у свій наряд, так і в оздоблення будинку. Відмовтеся від звичних шаблонів і рамок, експериментуйте, пробуйте і запалюйте! Шокувати суспільство екстравагантністю не варто, але й забороняти собі маленькі новорічні божевілля теж не треба. Спробуйте приготувати яку-небудь несподівану новорічну страву, сходіть у незвичне місце або познайомтеся з новими людьми. Все це збагатить вас новими емоціями, подарує нову точку зору на навколишній світ і дозволить налагодити корисні зв’язки. Не сидіть у кутку в очікуванні свята — робіть його своїми руками!

Пливіть на хвилі радості і спілкування!

Щури — тварини соціальні, вчені переконані, що вони навіть мають колективне мислення. Не дивно, що рідні і друзі для Щура багато значать. Тому весела і різношерста компанія — це обов’язкова умова зустрічі 2020 року. Категорично не рекомендується зустрічати Новий рік на самоті — не ховайтеся від спілкування, намагайтеся зібрати за своїм столом якомога більше близьких і цікавих людей, приділіть увагу родині і дітям. У 2020 році найбільшого успіху можуть досягти ті, хто налагодив більше дружніх і ділових зв’язків. Спілкуйтеся, веселіться, знайомтеся — і буде вам на Новий рік щастя!

Будьте великодушні і щирі!

Щур 2020 року буде білої масті, тому на перший план виходять великодушні вчинки, безкорисливі справи і чисті помисли. Адже білий колір традиційно асоціюється з чистотою, невинністю і щирістю. Новий рік — прекрасний привід помиритися з тими, кого ненароком образили, і простягнути руку допомоги тим, хто її потребує, як мишка-помічниця, допомагає витягнути ріпку. Нехай у ваших справах і словах не буде підтексту і «другого дна», а в душі постійно живе доброта. Захищайте слабких, бережіть природу, сміливо вступайте в боротьбу зі злом — і прихильність Щура обов’язково проявиться!

Сиррр, і ще раз сиррр…!

Незважаючи на всеїдність Щура, одне з найбільш улюблених ласощів залишається сир. Тому страви з сиром повинні зайняти почесне місце на новорічному столі. Тим більше що занадто ламати голову не доведеться — в будь-якій кухні світу знайдеться кілька десятків страв із сиром, які цілком можуть стати прикрасою новорічної вечері. Ну, і обов’язково — сирна тарілка з декількома видами сиру, а на додаток до неї — страва з різноманітними горіхами.

Проте, не варто забувати про м’ясо, овочеві закуски і солодощі, їх Щур теж поважає. Чим кращим буде ваш стіл у новорічний вечір, тим прихильніше себе проявить символ Нового 2020 року. Подаруйте Щуру справжній новорічний бенкет — і в новому році він вас не підведе!

ДжерелоПереглядів: 162