Як заправляти светр в спідницю або брюки, щоб виглядати стильно і актуально

Територія успіху

Модні секрети.

Светр — одяг, що при нашому кліматі носять майже постійно. Як заправляти його в спідницю або штани, щоб виглядати стильно й актуально?

М’які светри з пухнастих ниток (ангора, мохер) здаються дуже об’ємними і щільними. Але насправді найчастіше вони досить тонкі і пластичні, щоб їх можна було заправити в штани повністю. Постарайтеся зробити це таким чином, щоб напуск светра на пояс був однаковим з усіх боків. Найпростіший метод: заправити річ, а потім підняти руки, щоб дещо послабити натяг.

Тонкий кольоровий трикотаж з бавовни відмінно виглядає в монохромних комплектах. Для такого способу ваш джемпер повинен бути повністю заправлений в спідницю або штани. Щоб отримати правильний силует, не варто вибирати дуже облягаючі моделі. Особливо якщо ми говоримо про трикотаж гладкої в’язки. Краще, щоб річ була вільною і м’яко лягала складками поверх поясу.

Вузький джемпер виглядає добре тільки в тому випадку, якщо виконаний резинкою або в’язкою «локшина». У такому разі заправляємо річ повністю і стежимо, щоб вона не вибивалася з-під поясу. Це виглядає досить лаконічно. Не варто намагатися виправити це додатковими аксесуарами або шарами. Навпаки, краще спробуйте обіграти цю стриманість.

Залишити більшу частину светру «на волі», заправивши лише невелику його частину, — цей метод відмінно працює, щоб створити недбалий вільний силует і водночас позначити талію. Особливо добре це виглядає при з’єднанні речей різної фактури.

Схожий спосіб: заправити весь светр, а потім з одного боку випустити його. Це додає оригінальність і свіжість класичним силуетам і дозволяє зробити образ більш динамічним. Ідеально зі спідницями і брюками кльош з широким поясом. Якщо довжина светра дозволяє, можна зробити істотний перехід від заправленої частини до вільного краю, створивши асиметричну лінію в образі, який в інших деталях повністю симетричний.

ДжерелоПереглядів: 237
banner