Як заробляти бажану суму на Instagram, TikTok, YouTube: калькулятор

Поради, Технології

Як стати інфлюенсером.

Не секрет, що популярні в соцмережах блогери та інфлюенсери заробляють за одну серію стільки, скільки звичайна робота приносить за кілька днів чи місяців. Однак скільки саме потрібно мати підписників у Instagram, TikTok, YouTube, щоб отримувати від публікацій в цих сервісах бажані суми? З’явився калькулятор, який дозволяє це порахувати.

Британцю для отримання річного доходу у 50 000 фунтів стерлінгів на YouTube необхідно мінімум 1 000 підписників та 16,6 млн переглядів відео. На Instagram таку ж суму можна отримати з мінімум 5 000 фоловерів та 214 спонсорськими постами на рік. У TikTok необхідно 10 000 підписників та 187,6 млн переглядів відео за рік.

Калькулятор створила музична ліцензійна платформа Lickd.co. Її представники кажуть, що сьогодні бути інфлюенсером стало новою роботою мрії, адже великі гроші можна отримувати за просту публікацію фото онлайн та просування продуктів.

Щомісяця приблизно 22 000 осіб шукають у Google інформацію про те, як стати інфлюенсером, кажуть у Lickd.co. Це показує, що є попит на заміну звичної роботи на заробіток виключно в соціальних медіа.

ДжерелоПереглядів: 175
banner