Як заточити тертку до стану бритви: крутий лайфхак для господинь (+ВІДЕО)

Поради

Якщо кухонний девайс вийшов з ладу — не поспішайте його викидати!

Напевно, у багатьох виникли думки, що простіше вже нову купити, ніж намагатися повернути її до життя. Але це безглуздо, тому що зараз майже всі — китайські підробки, які тупляться через пару застосувань.

І що ми отримуємо в результаті? Викинуті на вітер гроші і як і раніше тупу тертку, працюючи з якою, потрібно бути качком, а не тендітною жінкою.

Тому не поспішаємо викидати надійні радянські терки, змінюючи їх на недовговічні копії з ультратонкого металу. Раз вже ми і почали перебирати кухонний інвентар, давайте зробимо все правильно і раціонально.

Проблеми може бути тільки дві: зубці затупилися і змінвся кут нахилу. За правилами, для ідеальної гостроти, він становить 30°, але, через сильний тиск, він змінюється. Це означає, що його потрібно скорегувати, а кожен зубець заточити.

Переконайтеся, що робота займає всього кілька хвилин, а результат буде вас радувати ще дуже довго — залізний інструмент прослужить вам ще не один рік!

Перший спосіб дуже простий — за допомогою кухонного ножа. Для цього необхідно вигнути і прокрутити зубці тертки. Замість ножа можна використати викрутку. Там де зубці дуже дрібні — використовуйте будівельний гвіздок.

Другий спосіб — це нагострити зубці за допомогою кулінарної фольги. Скрутіть фольгу в кулю і заточіть тертку.

І останній спосіб — викорисати брусок або наждачний папір.

ДжерелоПереглядів: 233
banner