Як зберегти помаду на губах під час носіння маски на обличчі

Територія успіху

Помаду та маску можна вдало носити одночасно.

Ходити з нафарбованими губами під захисною маскою все одно що маніфестувати проти зневіри і сірих буднів. Відмовляти собі у яскравій помаді не варто навіть зараз, за умов карантину. Яскраві акценти у макіяжі потрібні для настрою, перш за все вашого, а потім вже усіх інших. Тому не бійтеся підфарбовувати губи і захищати обличчя масками: ми розповімо, як зробити так, щоб одне іншому не заважало.

Скраб + бальзам для губ

Перед тим як братися за помаду, обробіть скрабом шкіру губ, а потім нанесіть бальзам. Ці прості, але дуже корисні маніпуляції потрібні для того, щоб підготувати поверхню губ до макіяжу, зробити їх м’якими і зволоженими.

Матові помади і тінти

Вони будуть довше триматися на губах порівняно з блисками і кремовими помадами з сатиновим фінішем. Нанесіть тонким шаром, почекайте секунд 30, щоб помада підсохла, потім нанесіть другий шар — вуаля, насичений рівний тон готовий.

Олівець

Можна використовувати у якості так званої “підкладки” під помаду, бази. Вони добре пігментовані, стійкі: з олівцем будь-яка помада тримається довше, макіяж губ виглядає більш насиченим і яскравим.

Техніка нанесення

Вона відіграє велику роль. Найкраще розподіляти помаду легкими вбиваючими рухами: починайте з центру губ, рухаючись до зовнішніх куточків.

Припудрити губи

А не лише обличчя. Нафарбуйте губи помадою, а потім трохи зафіксуйте макіяж прозорою пудрою. Тільки не перестарайтеся: важливо трохи припорошити поверхню губ, не змінюючи при цьому насиченість помади. Цей нехитрий б’юті-прийом допоможе делікатно захистити макіяж від неприємностей у вигляді кольорових плям на масці.

ДжерелоПереглядів: 169
banner