Як змусити парфум триматися увесь день

Територія успіху

Насамперед, подбайте про збереження самого аромату.

Прості правила допоможуть зберегти парфум на весь день.

Закон заощадження

Насамперед, подбайте про збереження самого аромату. Не можна зберігати парфумерію у ванній, де підвищена вологість і часті перепади температур, а також в місці, куди потрапляють прямі сонячні промені. Ідеальний варіант ─ темне прохолодне місце, а розумний прикордонний варіант ─ поличка в тумбочці або шухляді туалетного столика подалі від батареї центрального опалення. Якщо дотримані умови зберігання, ваш аромат буде довго зберігатися у флаконі, а значить, його «робоча» стійкість теж буде збережена.

Питання часу

Стійкість аромату визначається ступенем концентрації в ньому парфумерних екстрактів (за зменшенням ─ духи, парфумована вода, туалетна вода, одеколон) і в середньому складає 4-6 годин. Поширена помилка ─ душитися в останній момент ─ скорочує і цей невеликий термін. Робити це потрібно мінімум за 30 хвилин до виходу з будинку, а в ідеалі ─ відразу після душуПарфум, нанесений на чисту шкіру, звучить виразніше і чіткіше, а залишилася на ній волога немов «консервує» запах і дає можливість пахнути до самого вечора. Продовжити працездатність аромату допоможе й основа. З цією функцією добре впорається зволожуючий лосьйон або… звичайний вазелін (він надійно «закріпить» запах) ─ залиште його невидимий слід на «правильних» точках, а потім нанесіть парфуми.

Місця треба знати

Наносити аромат на шкіру, а не на одяг (там він, звичайно, тримається довше, але і звучить інакше). Ефектно розкриватися він буде в певних областях, відомих як точки пульсу ─ на ділянках, де кровоносні судини розташовані максимально близько до шкіри (потилиця, зап’ястя, згин ліктів, улоговинка між грудьми, западини під колінами). Випромінюване імпульсними зонами тепло буде допомагати парфуму розкривати себе.

Руками не чіпати

Позбавляйтеся від звички терти місця, куди ви нанесли парфум (найчастіше так відбувається з зап’ястями). Від різких дотиків верхні ноти аромату «ламаються», а беззахисні нижні ─ випаровуються протягом пів години. Якщо дуже хочеться, акуратними дотиками промокніть місця, на які ви нанесли парфуми або туалетну воду, але краще взагалі нічого не робити.

Комплексний підхід

Парфум яскравіше й ефективніше «працює» в комплексі. Тому якщо використовувати ароматизований гель для душу/молочко/крем, пудру для тіла і парфумерію однієї лінійки одного бренду, можна забезпечити себе флером улюбленого аромату на весь день.

Взятися за голову

Надовго зберегти аромат дозволяє розпорошення парфумерної композиції на чисте волосся. Але не потрібно забувати про те, що вона, як правило, має спиртову основу, а значить, неминуче буде сушити волосся і шкіру голови. Щоб уникнути цього, наносіть парфуми на гребінець, з допомогою якого будете робити укладку. Хороша альтернатива ─ використовувати парфумовану вуаль для волосся. Це дозволить за бажанням доповнити або посилити улюблений аромат, примноживши здоров’я і красу шевелюри: парфуми для волосся, як правило, збагачені вітамінами, сонцезахисними фільтрами, мерехтливими частинками й іншими корисними компонентами.

ДжерелоПереглядів: 185
banner