Як зробити, щоб Android відчувався швидшим

Поради, Технології

Максимальної швидкості в роботі інтерфейсу можна досягти, вимкнувши анімацію повністю.

Стандартно операційна система Android пропонує анімації інтерфейсу, які можуть сповільнювати роботу зі смартфоном чи планшетом. При цьому неважливо, скільки гігабайтів оперативної пам’яті та до яких гігагерців розганяється процесор гаджета. Анімація має чітко визначений час відтворення, протягом якого вам доведеться лише спостерігати в очікуванні, коли можна буде продовжити користуватися девайсом. Вимкнувши анімацію, можна значно підвищити відчуття швидкості свого Android.

Налаштування анімації знаходяться в прихованому меню «Для розробників». Для його активації зайдіть у налаштування смартфона та перейдіть у розділ «Про телефон».

У секції інформації про програмне забезпечення знайдіть пункт «Номер збірки». Тапніть по ньому близько десяти разів, після чого на екрані з’явиться сповіщення, що ви стали розробником.

У налаштуваннях смартфона з’явиться додатковий пункт для розробників. Знайдіть у ньому опції «Масштаб анімації вікна», «Масштаб анімації переходу» та «Масштаб тривалості анімації».

Під масштабом мається на увазі час відтворення анімації. Чим менший масштаб, тим швидше на екрані з’являються нові вікна, швидше виїжджають різні меню тощо. Максимальної швидкості в роботі інтерфейсу можна досягти, вимкнувши анімацію повністю.

ДжерелоПереглядів: 326
banner