Як зробити вії підкрученими, якщо вони у вас прямі: корисні поради

Територія успіху

Навіть прямі вії можна зробити розкішними.

Прямі вії — проблема багатьох дівчат, тому ми вирішили дізнатися у фахівців, які трюки вони використовують, щоб надати спокусливий вигин віям. Впевнені, хоч одна з порад вам точно припаде до душі.

Машинка для завивки вій

Для того, щоб підкрутити вії, існують так звані машинки для завивки вій. Вони можуть бути різними — з широким і вузьким полотном, але функція у всіх одна — надати потрібний вигин віям. Для цього загинати вії потрібно у три етапи:

  • спочатку біля основи;
  • потім на середині довжини;
  • і на кінчиках.

Підкручуючи вії у три етапи, ми створюємо плавний вигин від коренів до самих кінчиків. Це важливо для зручного нанесення туші і створення природного вигину волосків. Вії слід підкручувати до нанесення туші, і засіб слід вибирати не дуже рідкий (жирний), оскільки велика кількість вологи у туші може випрямити заданий вигин.

Туш

У своїй роботі після завивки вій фахівці використовують об’ємні туші, оскільки їх текстура закріплює отриманий ефект від “машинки”. Потрібно бути обережними, якщо ви вирішили підкрутити вії у туші, адже це може пошкодити їх, оскільки волоски у туші втрачають свою гнучкість і можуть ламатися.

Варто звернути увагу на те, як туш наноситься на вії. Правильне використання засобу надасть віям вигин: для цього потрібно утримати щіточку біля коренів вій на 5-10 секунд і після цього опрацювати їх зигзагоподібними рухами, піднімаючи щіточкою вгору. Для більш виразного ефекту краще використовувати туш з силіконовим аплікатором.

Нарощування вій

Ще один спосіб, який допоможе зробити вії підкрученими — нарощування.

Нарощування підійде тим, хто хоче отримати миттєвий результат. Однак, у цієї “медалі” є і зворотний бік — якість вій погіршується, а кількість — зменшується. І вже після декількох процедур необхідне їх тривале відновлення.

ДжерелоПереглядів: 220
banner