Як зрозуміти чи комфортно коту живеться за допомогою поз в яких він спить

Наука

Норовливі тварини, з якими не кожна людина знайде спільну мову.

Кішки більшу частину життя сплять. У кожного кота свій характер і особлива поведінка, так як же розібратися, чи задоволений кіт своїм життям в будинку і чи здоровий він? Сьогодні ми розповімо, як зрозуміти кота поки він спить.

Як зрозуміти кота

Ви напевно помічали, що коти зазвичай сплять в немислимих позах. За ними і можна здогадатися, чи все в порядку у вашого вихованця. Ми приготували для вас короткий котячий словник, який розповість про вашого улюбленця без слів.

Сфінкс

У такій позі сплять спокійні коти, яким комфортно вдома. Коту нема потреби захищатися, він щасливий і відчуває турботу господаря.

Напоготові

Розслаблений, сплячий на боці кіт, в будь-який момент може вскочити на лапи і побігти за здобиччю. Це поза хижака, в ній зазвичай сплять активні та молоді коти.

Суперзірка

Якщо кіт розпластався на спині і розкинув лапи, можливо, він намагається позбавитися від зайвого тепла, якщо в кімнаті жарко, або йому занадто солодко спиться.

Животик догори

Кіт показав животик — вважай, що кіт вам довіряє. Але це не означає, що потрібно його відразу гладити. Є ризик нарватися на пухнасті лапки з гострими кігтиками.

На боці

Так кіт демонструє своєму господареві сильну емоційну прихильність, тому що улюбленець відчуває себе спокійно і розслаблено.

Клубочком

Заховані лапки і тіло прикрите хвостом. У такій позі безпечно, спокійно і зручно. Господареві потрібно бути уважним, тому що цю ж позу кіт приймає, якщо у нього щось болить. Зверніть увагу, чи не змінилася поведінка кота протягом дня.

Шлагбаум

Якщо кіт постійно забирається в ліжко, і лягає між тобою і партнером, то він проявляє ревнощі. Так вихованець привертає до себе увагу і натякає, що він тут найбільш улюблений і шкідливий.

Отже, ми зайвий раз переконалися, наскільки коти часом бувають схожі на своїх господарів. Адже в кінці тижня так хочеться помінятися місцями зі своїм вухатим другом і гарненько відпочити. Ну і як не любити цих милих пухнастих котиків, яких так і хочеться помучити.

ДжерелоПереглядів: 50