Які косметичні засоби потрібно виключити, а які залишити в зимовий період

Територія успіху

Косметика, яка взимку може сильно нашкодити шкірі.

Один сезон змінює інший, а з ним і вимоги до використовуваної косметики. Вибір косметики залежить не лише від типу шкіри, віку і призначення, але і від кліматичних умов, які приносить кожен сезон. Взимку — це холодна, часто морозна погода і пересушене повітря від опалення в будинку.

Які косметичні засоби не можна використовувати взимку

У зимовий період бажано виключити всі засоби, які будуть пересушувати шкіру

Тоніки на спиртовій основі

Спирт, що міститься там, буде забирати вологу зі шкіри, і викликати її сухість. Якщо користуватися таким тоніком регулярно, то слабшає захисний природний бар’єр шкіри. Тому на неї будуть більше впливати агресивні фактори навколишнього середовища.

Маски на основі глини

Вони відмінно прибирають жирний блиск шкіри, роблячи її матовою, але ось взимку їх не бажано використовувати. Вони здатні дуже сильно пересушити шкіру, позбавляючи її дорогоцінної вологи взимку. Особливо потрібно бути обережними людям з сухою шкірою обличчя.

Ефірні олії та ароматизатори

Краще виключити в зимовий період всі косметичні засоби, що містять ефірні олії і ароматизатори. Пересушена шкіра взимку може негативно на них відреагувати. Найчастіше — це роздратування і навіть алергічні реакції на шкірі.

Скраби

Не варто взагалі відмовлятися від цих засобів, але ними точно не варто захоплюватися в зимовий період. Прибираючи мертвий шар клітин на шкірі, скраби можуть зруйнувати шкірний бар’єр, якщо часто їх використовувати взимку.

Яким косметичним засобам слід надавати перевагу взимку

Варто переглянути свої косметичні засоби і правильно підготуватися до зимового періоду, щоб не нашкодити шкірі.

Живильний і захисний крем

Косметологи стверджують, що взимку шкірі потрібен більше не зволожуючий, а живильний крем. Для зими потрібен крем з щільною текстурою і жирніший, ніж, коли тепло. Так він буде краще захищати шкіру від пересушування. Це дасть можливість захистити шкіру від негативного впливу факторів навколишнього середовища (морозу, вітру та інше).

Пінка для вмивання

У пінці (мусі, молочку) не міститься спирту і дратівливих речовин, які не лише пересушують шкіру взимку, але і можуть викликати почервоніння і навіть алергію. Тому доцільно взимку використовувати саме ці очищаючі засоби для шкіри. Вони дуже делікатно будуть очищати шкіру від забруднень.

Крем або бальзам для губ

У зимовий період губи особливо вразливі. Тому їх потрібно додатково змащувати кремом або бальзамом для губ, які будуть живити і захищати їх від впливу морозів і вітрів. Цими засобами потрібно змащувати губи завжди перед виходом на вулицю. Помаду можна наносити поверх бальзаму або крему.

ДжерелоПереглядів: 164
banner