Які лайфхаки полегшать використання туші для вій

Поради, Територія успіху

Хитрощі з тушшю для вій.

Багато представниць прекрасної статі із задоволенням користуються тушшю. Адже вона дозволяє не просто підкреслити вії, але і підкручує їх, робить довшими, темнішими, виразнішими, об’ємнішими і густішими. Є кілька лайфхаків для цього інструменту краси, які точно знадобляться в майбутньому.

Що робити, якщо туш засохла

Часом так не хочеться розлучатися і просто викидати улюблену туш. У такій ситуації її можна реанімувати. Для цього береться миска з гарячою водою. Туш слід відправити в неї буквально на три хвилини. Потім висушити паперовими рушниками. Туш знову буде, немов недавно її купили.

Щоб прибрати водостійку туш

Водостійку туш не настільки легко прибрати з вій. Зазвичай водою з милом або умивальним засобом тут не обійтися. В такому разі є невеликий лайфхак, який вирішує проблему. Спочатку на вії наноситься звичайна туш для вій. Потім, вже другим шаром водостійка.

Щоб вії були об’ємними

Для створення красивого обсягу спочатку на вії слід нанести звичайну пудру. Потім зверху фарбувати волоски улюбленою тушшю. Результат приємно здивує.

Щоб не було слідів після туші

Вельми часто після нанесення туші на шкірі залишаються сліди. Але є лайфхак, який допоможе в цьому питанні. Після нанесення туші не можна моргати всього п’ять секунд. Тоді слідів не залишиться. Крім того, можна підкласти звичайні ватяні диски.

Коли під рукою не виявилося туші

Якщо сталося так, що туші під рукою немає, але вії хочеться підкрутити, тоді є невеличка порада. Вказівні пальці рук розтираються між собою. Як тільки вони стануть досить гарячими від тертя, слід легко натиснути на верхні вії, починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками. Тоді волоски будуть підкручені.

ДжерелоПереглядів: 205
banner