Які п’ять запахів на дух не переносять пухнасті домашні улюбленці

Наука

Запахи, які не подобаються котам.

Домашні улюбленці — коти або кішки, — володіють неймовірним нюхом, який приблизно в 14 разів сильніший людського. Але не кожен господар знає про те, що у кішок є як улюблені, так і нестерпні для котячого племені запахи.

Одні коти сприймають ці запахи з легкою неприязню, а інші висловлюють відверту ненависть до цих запахів.

Які саме аромати ненавидять коти, які роблять домашніх улюбленців відверто нещасливими?

Цитрусові

Присутність в будинку цитрусових (апельсинів, лимонів, лайми) викликають у котів підвищену нервозність. Іноді тварина може забитися в куточок, і дивитися на господарів жалісними очима, поки ви не заберете предмет котячої образи куди подалі.

Знаючи цю особливість котів, деякі виробники зоотоварів приловчилися випускати різні продукти, щоб віднадити котів від меблів, які тварини іноді нещадно дряпають.

Банани

Цей екзотичний фрукт, також, як і цитрусові, кішки на дух не переносять. Але бентежить тварин не сам банан, а його шкірка, що виділяє специфічний запах, якого може не чути навіть сама людина. Використовуючи бананову шкірку, натріть нею ті місця, де коту небажано бути присутнім на вашу думку. І він більше в ті місця не поткнеться.

Хвоя

Ви помітили, як неспокійно починає поводитися тварину, коли під Новий рік ви заносите у квартиру ялинку або сосну? Для господарів цей запах — провісник зустрічі новорічного свята, а для котів привід в черговий раз понервувати.

Також здатна відлякати кішку і концентрована олія з хвої. Беручи хвойні ванни — щільніше прикривайте двері в ванну кімнату, щоб кіт жалібно не нявчав, і не відмовлявся від свого улюбленого котячого корму. А ще він може відмовитися відвідувати туалет, де стоїть його лоток з піском, і почне справляти нужду, де попало. Мабуть, відчув неприємний хвойний запах.

Спеції

Не лише коти, але і більшість домашніх тварин не переносять запаху східних спецій.

Ось чому коти тікають з кухні, коли ви готуєте страви з додаванням спецій. Тому намагайтеся тримати приправи в якому-небудь затишному, добре захищеному місці, щоб від них не виходив аромат по всіх кімнатах.

Риба

Ви не повірите, але коти не люблять запах риби, хоча у свіжому вигляді наминають її з задоволенням. Між тим, ветеринари стверджують, що риба — не найкращий корм для котів. Але хвостаті із задоволенням їдять як свіжу, так і свіжозаморожену рибу. Не люблять тварини тільки протухлу рибу. І не лише рибу, але й зіпсоване м’ясо.

Та це й не дивно: кому ж сподобається зіпсований продукт? А вже кішці, яку домочадці балують з усіх боків.

ДжерелоПереглядів: 3 887
banner