Які речі не варто робити, коли ви користуєтеся дзеркалом

Культура

З цього приводу є досить багато прикмет.

Протягом багатьох століть існує особливе ставлення до дзеркал. Вважається, що це певний портал у потойбічний світ, де можуть ховатися духи. Дзеркало має властивість вбирати у себе навколишню енергетику і зчитувати інформацію з тих людей, які у нього заглядають.

Досі старі повір’я не втратили своєї значущості та актуальності. Ми розповімо вам, чому не варто дивитися у дзеркало у нічний час і чому не слід приймати їжу, дивлячись на своє відображення.

Не дивіться у дзеркало після опівночі

Ще у давнину люди вважали, що небезпечно дивитися у дзеркало вночі. Вони казали, що після опівночі оживає нечиста сила, яка може підживлюватися енергією людини.

Не лайтеся перед дзеркалом

Всі знають, що дзеркало вбирає у себе всю енергетику у приміщенні, включаючи негативну. Якщо ви будете лаятися, дивлячись на власне відображення, то можуть трапитися неприємності. Фахівці рекомендують уникати сварок і лайки перед дзеркалом, та говорити тільки щось позитивне. Так ви зможете уникнути несприятливих подій.

Не вживайте їжу біля дзеркала

 

Згідно із старовинним повір’ям, людина, яка їсть перед дзеркалом, заїдає свої переваги — розум, гарну зовнішність і здоров’я. Навіть якщо ви не вірите у прикмети, краще застерегти себе і їсти подалі від дзеркала.

 

 

Не показуйте дітям їх відображення у дзеркалі

 

Раніше люди вірили у прикмету, що маленьким дітям до року не можна показувати дзеркало, зважаючи на їх слабке енергетичне поле, інакше духи з потойбічного світу зашкодять їм. З цієї причини, люди всіляко намагалися захищати малюків від дзеркал.

 

 

Не дивіться у дзеркало під час хвороби

 

Згідно з прикметою, якщо ви хворієте або просто погано почуваєтесь, не заглядайте у дзеркало. Вважається, що духи з дзеркал можуть підживитися вашою енергією і погіршити стан.

 

Не ставте фотографії навпроти дзеркал

 

Ніколи не розташовуйте свої фотографії навпроти дзеркал. Кажуть, що тим самим ви створюєте портал, з якого різні істоти з потойбічного світу можуть забрати людську енергію.

 

Не вішайте дзеркало навпроти вхідних дверей

 

Якщо розташувати дзеркало навпроти входу, то таким чином у будинок буде потрапляти негативна енергія. Краще розташувати дзеркало у іншій частині будинку.

 

 

Відразу ж позбувайтеся розбитого дзеркала

 

Згідно з повір’ям, розбити дзеркало — погана прикмета. Щоб уникнути неприємностей, відразу ж зберіть його уламки, не торкаючись їх руками і не заглядаючи у відображення. Склавши уламки у невеличкий мішечок, викиньте його у сміттєвий бак.

 

Джерело

 

 Переглядів: 165
banner