Які рукавички актуальні цієї осені?

Територія успіху

Гід щодо модних рукавичок осінньо-зимового сезону 2019-2020.

Неперевешеним способом утеплити і захистити руки від холоду є рукавички. Тим більше, що зараз на ринку їх представлено дуже багато. Дизайнери також не оминули увагою цю частину теплого гардеробу і представили певні тенденції. Які рукавички актуальні цієї осені?

Довгі шкіряні

Класичний варіант довгих шкіряних рукавичок є одним із трендів осені 2019. Такий варіант, мабуть, не вийде з моди найближчі кілька років. Вони надають образу жіночності і елегантності, особливо в тандемі з кейпом. Крім того їх можна додати в образ як постійний аксесуар, наприклад, поєднуючи з коктейльною сукнею.

Без пальців

Мітенки, або рукавички без пальців, теж завоювали серця модниць всього світу. Вони неперевешено виглядають як в шкіряному варіанті, так і у в’язаному. Крім цього є з хутряними вставками. Особливою популярністю користуються моделі, прикрашені стразами. Мітенки відмінно пасуватимуть як затишним образам, так і більш грубим.

Хутро

Такий варіант рукавичок може бути в будь-якому стилі і фасоні. Головне, щоб були вставки зі штучного хутра. Це унікальна можливість виглядати модно і при цьому не шкодити тваринам.

Короткі шкіряні

Як і довгий варіант, це базова річ в будь-якому гардеробі. Крім того вони універсальні, бо неперевершено виглядають з будь-яким верхнім одягом. Куртки, пальто і джинси — все це підійде.

ДжерелоПереглядів: 169