Які три заборонені теми насправді треба піднімати на роботі

Територія успіху

Такі обговорення можуть позитивно вплинути на вашу продуктивність та психологічний стан.

Імовірно, ви чули безліч разів, що обговорення на роботі певних тем ніколи не варто починати, оскільки вони не йдуть на користь колективу. Однак, деякі правила, що стосуються питань-табу, були створені для того, щоб їх порушити.

Насправді, такі розмови можуть навіть зміцнити відносини з колегами, зняти стрес і зробити вас більш продуктивним і впевненими співробітником.

Зарплата

Порівнюючи оплату своєї праці з колегою, ви можете дізнатися, наскільки ваша роль важлива для компанії і оцінити себе з гідністю. Просто почніть розмову зі співробітником, із якими у вас цілком довірчі відносини. Якщо він підхопив цю тему, то можете ненав’язливо задати питання.

Домагання на роботі

Якщо ви стикаєтеся з начальником, який любить розпускати руки, варто відразу про це дізнатися. Крім того, якщо станеться щось надзвичайне, ви почнете відчувати себе ніяково і замкнетеся. Обговорення такого важливого питання допоможе знайти всіх жертв і придумати подальший план дій.

Особисті проблеми

Розповідати колегам про проблеми зі здоров’ям, дітьми або відносинами — не завжди погана ідея. І як би вам не хотілося думати, що всі складнощі залишаються вдома, це не так. Психологи стверджують: якщо ми постійно піддаємося стресу вдома, з більшою ймовірністю зірвемося на роботі. Відділіть особисте від того, що можна було розповісти друзям по роботі, і не бійтеся зробити цей крок.

ДжерелоПереглядів: 207
banner