Якого кольору орхідеї найкраще подарувати дівчині

Культура

Особливості психології квітів і людей.

Подарунки дівчатам можуть бути настільки різноманітними, наскільки вистачає фантазії і бюджету дарувальника. Однак, найбільш емоційними і душевними завжди будуть квіти. І якщо серед флористичних подарунків троянди мають популярність, то орхідеї по праву вважаються екзотичним подарунком.

Орхідеї — квіти, які наділені якоюсь загадковістю та містичністю. Їх значення варіюється від символу пристрасті до невинності, юності і ніжності.

Блакитні відтінки цих квітів можуть виражати благородство як дарувальника, так і одержувача. Відомо, що є природні види ніжно-блакитних орхідних. Існує загальна класифікація орхідей під іменуванням Ванда, колір яких більш або менш співвідноситься з блакитними відтінками. З 2011 року починається популярність синіх орхідей, їх селекція та окрас досі покриті якоюсь загадковістю. Сині орхідеї символізують талант філософського споглядання світу, а також оригінальність особистості.

Жовтий колір орхідей співвідноситься з символікою успіху і багатства. Це відтінок енергії дій, рухливості життя, а також пориву натхнення. Жовті орхідеї дарують творчим дівчатам, сміливим і відкритим новим починанням в житті. З одного боку жовтий символізує дружбу і повагу, а з іншого боку може говорити про настрій на серйозний тривалий роман. В такому випадку, щоб уникнути двозначності, краще супроводити подарунок листівкою або красиво оформленою запискою з вираженням своїх емоцій і відносин.

Білі орхідеї володіють енергетикою чистоти і височини, аристократизмом і тонкою вишуканістю. Подарувати білі бутони означає розповісти про щирість почуттів і висловити визнання елегантності і краси дівчини. Ці квіти чудово підійдуть в якості подарунка юній леді.

На знак прояву своєї пристрасті коханій дівчині можна подарувати червоні орхідеї. Такі квіти виглядають витончено і з шиком, їх колористика говорить сама за себе. Чуттєвість червоного відтінку орхідей буде підкреслювати загадковість і привабливість жіночої краси. Червоні Фаленопсиси можуть цвісти довгий час, в середньому за пів року. Найбільш відомими сортами червоних відтінків орхідей є: Каттлея, Аскоценда, Цимбідіум, червоний Фаленопсис.

Якщо дарувати орхідею в горщику, то такий подарунок може розглядатися як цілий букет, адже орхідеї цвітуть відразу декількома бутонами. І як всякі живі, не зрізані квіти, вони можуть радувати погляд тривалий час.

ДжерелоПереглядів: 249
banner