Якщо змінити своє ставлення до кота, він стане могутнім талісманом

Культура

Кішка в домі – успіх на підйомі.

У народі вважається, що собака — друг людини, якій протиставляють котів. Зоологи впевнені, що кішки — це сибарити, які вважають людину не другом, а вимушеним сусідом. Між тим, езотерики вважають інакше. Коти можуть бути кращими друзями господаря. Як змусити кішку притягувати щастя і успіх, розповіли езотерики.

«Кішка в домі — успіх на підйомі», — саме такими словами можна охарактеризувати кота. Головна особливість всіх котячих — це самостійність. Вони регулярно проявляють характер, відсторонюючись від господарів. З цієї причини кішку розглядають в якості живого «аксесуару» у домівку, або як мисливця на мишей.

Однак езотерики вважають, що коти володіють потужною енергетикою, яка може послужити людині. Для її розкриття потрібно лише змінити ставлення до тварини-талісману.

Фахівці рекомендують частіше вигулювати кота. Гуляти з ними треба так, як вигулюють собак. Кілька разів в тиждень можна вигулювати вихованця на вулиці на спеціальному повідку. Це дозволить налагодити контакт з твариною, яка причепиться до вас. Також потрібно перестати залишати вихованця надовго наодинці.

Кота можна брати з собою у відпустку або дальню поїздку. Завдяки цьому тварина буде сприймати вас не як «квартиранта», а як хазяїна. Також варто піклуватися про неї. Відчувши ваш вплив, кіт зміцниться в розумінні вас, як свого друга.

На думку експертів, така зміна ставлення до кота дозволить стерти уявні відмінності котів і собак. Кішка буде також радіти приходу господаря, і охороняти його. В силу своєї енергетики, кіт зможе вказати на людину, від якої виходить негатив, і «лікувати», тонко відчуваючи ваш настрій. При цьому, задоволений кіт здатний сконцентрувати в будинку позитивну енергію Ці, притягнути добробут, вважають майстри феншуй.

Попри те, що «офіційна» наука не знайшла доказів незримого впливу котів на людей, змінити своє ставлення до вихованця, щонайменше, не завадить. Ви отримаєте надійного друга, захисника, і мовчазного «психолога», який завжди вислухає вас.

ДжерелоПереглядів: 204
banner