Яку кішку слід завести завзятим тусовникам, а яку скромним інтровертам

Наука

Вчені вважають, що характери кішок і їх власників неодмінно повинні підходити один одному.

Помічено, що тварини, особливо коти або собаки, яких заводять у себе люди, багато в чому схожі на них самих. Інтуїтивно кожна людина підбирає вихованця, який ідеально її підходить. Якщо ж, слідуючи моді, за порадою друзів або знайомих, вона заводить собі тварину, до якого не лежить душа, то незабаром вихованець тікає або його віддають в хороші руки.

Сфінкси

Фахівці рекомендують підбирати кота за своїм характером і темпераментом. Людям епатажним, творчим, що володіють вишуканим смаком слід заводити собі сфінкса. Ці кішки люблять тактильні контакти, як і їхні господарі. Сфінкси відрізняються неймовірною відданістю, вони важко переносять розлуку з господарями.

Російські блакитні кішки

Людям практичним, успішним в бізнесі, заповзятливим, які залишаються спокійними і холоднокровними в будь-якій ситуації, відмінно підійдуть російські блакитні кішки. В них доброзичливий, спокійний характер. Вони не вимогливі до спілкування, оптимісти по життю.

Абіссінські кішки

Добрим, відкритим до спілкування, людям, які завжди відстоюють свою думку, підійдуть абіссінські кішки. Ці тварини безстрашні, грайливі, дуже допитливі. Вони відмінно приживаються як у самотніх людей, так і у великій родині.

Британські кішки

Врівноваженим, тактовним, в міру товариським індивідуумам, які не звикли близько сходитися з людьми, але однак вміють дружити, підійдуть британці. Вони чимось схожі на своїх господарів: спокійні, в міру рухливі, толерантні до інших тварин і дітей. Вони самодостатні, можуть довго залишатися на самоті.

Екзоти

Галасливим людям, які не уявляють свого життя без вечірок і розваг, які не хочуть прив’язуватися до людей і тварин, які і в шістдесят років залишаються дітьми, відмінно підійдуть екзоти. Коти доброзичливі, охайні, схожі зовнішнім виглядом і характером на живу іграшку.

Мейн-куни

Мандрівникам, які завжди готові впоратися з будь-якою екстремальною ситуацією, впевненим в собі доброзичливим людям підійдуть мейн-куни. Попри свій грізний вигляд і чималі розміри, ці кішки дуже ніжні і ласкаві з господарями. Вони доброзичливі і віддані.

Сіамські кішки

Людям волелюбним, незалежним і самодостатнім, які впевнено почуваються як у великій компанії, так і на самоті, підійдуть сіамські кішки. Вони дуже товариські і галасливі, вимагають постійної уваги своїх господарів. Сіамці ласкаві і віддані, дуже нудьгують на самоті.

Перси

Домосідам, флегматикам, сором’язливим людям, які готові дарувати іншим свою турботу, любов і увагу, відмінно підійдуть перські кішки. Вони неймовірно прив’язливі до господарів, дуже спокійні і аристократичні, ніколи не будуть набридати своєю присутністю і вимогами пограти з ними.

ДжерелоПереглядів: 267
banner