Якими продуктами можна швидко очистити організм від нікотину

Здоров`я

Що ж включити в раціон, щоб очистити тіло від нікотину.

Якщо ви той самий щасливчик, якому вдалося взяти себе в руки та кинути палити, тоді саме час почати очищення свого організму. Всі розуміють, що паління протягом декількох років або навіть десятиліть, не може пройти безслідно. Буде потрібно чимало часу, щоб довести своє здоров’я до ладу. Прискорити процес можна за допомогою правильного харчування.

Що ж включити в раціон, щоб очистити тіло від нікотину, і ніколи більше не почати курити?

Овочі та фрукти, багаті вітаміном С

Це перше, що потрібно почати вживати в більшій кількості. Вітамін С вважається антиоксидантом, який може перепинити стрімке старіння, спричинене палінням. Крім цитрусових, велика кількість вітаміну С присутня в ківі, броколі, цвітній капусті, помідорах і перці.

Різноманітні овочі

Вживання моркви, селери та огірків буде сприяти збільшенню процесу очищення організму від токсичних речовин. Цей вид овочів можна відварювати, так і додавати у свій раціон в сирому вигляді.

Чорниця і гранат

Вони дуже корисні для здоров’я судин. Чорничний і гранатовий сік, завдяки здатності відновлювати структуру капілярів, допоможуть повернути судинам їх еластичність, а також відновити нормальний процес утворення клітин крові.

Листя салату

Якщо ви відмовилися від сигарет не так давно, та все ще буваєте дратівливими, надмірно неспокійними або спраглими кинути все і викурити хоча б одну сигарету, значить, вам терміново потрібно збільшити кількість споживання листя салату. Вони допоможуть заспокоїтися та усунути нікотинову ломку. У цих цілях підійде абсолютно будь-який вид салату.

Чай на основі трав

Вивести з організму токсини допоможуть різноманітні трав’яні чаї. Краще всього брати мальву, кропиву або фенхель. Крім іншого вони здатні покращити настрій, подолати апатію і депресивні настрої, що іноді трапляється з колишніми курцями.

ДжерелоПереглядів: 157